SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - Creatin Monohydrate

temat działu:

Vitalmax

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146772

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
kaczel coś pewnie kulało dieta, trening moze słaba regeneracja albo zbyt czeste imprezowanie, kreatyna działa na każdego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
Dieta byla odpoczynek tez, kolega mowil ze uroslem w barach ale no i lapka troszke spuchla ale to sa nie wielkie przyrosty praktycznie ja tego nie widze:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Za mną 8 tydzień na tej krecie jeszcze 2 przede mną :) Jestem zadowolony :) kaczel budowa masy mięśniowej to długotrwały proces przez 6-8 tyg co najwyżej naciągniesz trochę wody i tyle.Na to trzeba czasu niestety

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
@up ale wiesz, że na kreatynie robi się cykl max 8tyg. bo po dłuższym czasie organizm się przyzwyczai do większej ilości kreatyny i nie będzie efektów. Dlatego nikt normalny nie robi cyklów +2 miechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
man1ek93 zrób sobie dłuższy cykl to zobaczysz różnicę :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Może kiedy indziej, bo dzisiaj właśnie skończyłem cykl i nie ma kasy na mono i się one też skończyło ;p. Teraz będzie redukcja, a masa dopiero od września :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Duza pucha sie praktycznie nie konczy - 3 cykl (jeden na samym mono) aktualnie i jeszcze na czwarty mysle ze zostanie. 20zl na 1 cykl - super ekonomicznie Za to duzy plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. 900g- to tak jak by kupić puszkę, która się nie kończy.

Konkretna kreatyna. Jestem z niej na tyle zadowolony, że właśnie ją zakupiłem kolejny raz. Chyba 3 z rzędu. Ale polecam również mono z Victory od Weidera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 427
Bardzo dobra kreta,na prawdę warta swojej ceny.Drugiej takiej taniej i w stosunku do jakości nie znajdziecie.Efekty są po niej bardzo dobre +12 kg w sile i wogóle efekty na całym ciele widaćJednak na 3 cyklu już tak nie działa jak na 1. Gorąco polecam ten suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 557
Naprawne dobre mono. Efekty też zadawalające. Czas zacząć 2 cykl. Mam nadzieje, że efekty bedą tak samo dobre jak pierwszym razem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitalmax - Carbo 3x Complex

Następny temat

Vitalmax - Creatin Monohydrate caps

WHEY premium