SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - Creatin Monohydrate

temat działu:

Vitalmax

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146776

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2913
no ja jade na obóż i zakupiłem takie suple i mam taki plan powiedzcie czy dobra a wrazie co porawcie.

Stosowabne suple:
Monohydrate Creatin
BCAA XTRA (Activlab)
Carbo(Olimp)
No Muscle Pump(Activlab)

Dzień treningowy:
-rano po przebudzeniu 1 łyżeczka od herbaty Creatibne Mono + sok za ok 30 min przed śniadanie
-ok 30 min przed wysiłkiem1 łyżka stołowa BCAA + porcja No Muscle Pump + woda/sok
-bezposrednio po zakonczonym wysiłku 1 łyzka stołowa BCAA +1 Łyzeczka od herbaty creatine Mono + 4 Łyżki stołowe carbo +woda

Dzień wolny:
-rano po przebudzeniu 1 łyżeczka od herbaty Creatibne Mono + sok za ok 30 min przed śniadanie

(mam takie pytanie jak bede miał treningi 2 razy dziennie to pierwszy i drugi myślnik brac 2 razy)

Pozdrawiam Glegi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
glegi
To jest temat o VITALMAX Creatin Monohydrate
Od tego masz temat
https://www.sfd.pl/Masz_pojedyncze_pytanie_Nie_wiesz_jak_dawkowac_suple_pytaj_Tutaj!-t272823.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19860
glegi bcaa powinienes brac kolo 10g przed i po treningu a co do carbo to chyba z 30-50g po treningu a co do tego czy brac kreatyne przed kazdym treningiem to nie mam pojecia ale nie wiem czy nie za duzo bedzie kreatyny i czy po prostu sie nie zmarnuje(wiesz co mam na mysli)

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Gdy "rozpuszczę" kreatynę w ciepłej wodzie to po wymieszaniu nie widać drobinek natomiast gdy używam zwykłej (ani zimnej ani ciepłej) wody to widać te drobinki. Wszystko jest ok? Czy może rozpuszczać tylko w ciepłej?

Zmieniony przez - zbyszekr79 w dniu 2010-08-28 15:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19860
zbyszekr79 nie musisz rozpuszczac w cieplej tylko wymieszaj dobrze i polknij razem te grudki nawet jak sie nie rozpuszczą ... a poza tym to chyba chodzi ci o takie drobinki a nie o grudki???

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Tak. Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Pelne zaskoczenie, obawialem sie kreatyny w proszku, ale okazalo sie, ze nie ma czego. Kumpel mowil, ze kiedys jakas probowal - nie rozpuszczala sie i zle smakowala, a Vitalmax wrecz odwrotnie. Smaku nie czuje , a nawet w niewielkiej ilosci wody rozpuszcza sie znakomicie, no taka zawiesina bardziej, ale nie ma problemow z konsumpcja. Zobaczymy co bedzie po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Najlepsze mono na rynku, najlepszy stosunek ceny do ilości prochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
opakowanie 300g na ile dni wystarcza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384

zalezy od dawkowania, przyjmujac trening 4 dni w tygodniu (10gram na dzien) i 3 dni po 5 gram (w sumie 55g/tydz) pucha 300g (300/55) zakladajac jeszcze blad pomiarow poszczegolnych dawek wystarczy nam spokojnie na 5tyg stosowania. Trening 3-dniowy powinien pozwolic na 6tyg, ale tu juz nie ma miejsca na bledy pomiaru poszczegolnej dawki (powinno wyjsc na styk). Matematyka nie gryzie.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2010-09-06 22:27:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitalmax - Carbo 3x Complex

Następny temat

Vitalmax - Creatin Monohydrate caps

WHEY premium