SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - Creatin Monohydrate

temat działu:

Vitalmax

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146583

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
Szczerzo ja wątpie ze płaska łyżeczka od herbaty to 5g zalezy jakie kto ma łyżeczki w domu .. ja odmierzałem łyżeczką pojechałem do kumpla ktory ma wage do takich własnie rzeczy okazało sie ze odmierzyłem sobie 1.2 g monohydratu. Macie dostęp do wagi to sprawdźcie a bedziecie pewni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3114
Witam
wlasnie szamie ta kretke od kilku dni plus do tego dextroza , ZMA i dibencozide. na treningach sila juz jest zaowazalna wiec chyba warto w nia zainwestowac ... odezwe sie za okolo 5 tyg
pozdro

Zdrowie ponad wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Brałem tą kretkę na pierwszym cyklu i polecam wszystkim. Za taką cenę nie dostaniecie nic lepszego, zwłaszcza jak się kupi np. dużą puche i podzieli na pół z kumplem, albo nawet z dwoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4113
Czy jest sens brania jeszcze raz tego samego suplementu o ktorym mowa? czy da powtarzalne wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Zajadam Vitalmaxa od zeszlego poniedzialku.
Narazie jedyne skutki jakie zauwazyłem to twardsze mięsnie. Siła narazie nic, waga nie wiem bo mam elektroniczna a takim nie ufam :)

Odezwe sie za jakies 5 -6 tygodni jak zdala egzamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
siemanko panowie mam pytanie, bo biorę już ta kreatynke i po tygodniu dopiero zaczynam czuc ze działa. Po jakim czasię wręca sie na dobre ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 430
Raz w życiu zdradziłem kretkę Treca i kupiłem ten specyfik. Wypadł gorzej, jeśli chodzi o efekty, ale bez tragedii. Za 31 złotych można śmiało zrobić cykl a tego u Treca ani Olimpa nie zaznasz. Ludziom, którzy wolą zaoszczedzić i dokupić dodatkowo np. gainerka czy białko, polecam!
ps. płaska łyżeczka to nie jest 5g! Prędzej kopiasta;) Mam w domu miarkę jeszcze z pierwszej puszki z treca, i nią sobie odmiezam ;)

tolek92 - mi nigdy nie podała kreatyna tak jak za pierwszym razem, choć brałem jej wtedy o połowę mniej niż jest zalecane, ale w Twoim przypadku chyba niekoniecznie musi tak być. Ważny jest długi "detoks" między cyklami

(]_,) \'-wa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Siemanko!
Chopaki, mam pytanko. Dzis kupilem ta kreatynke. Jak wiadomo wystepuje ona w puszkach o pojemnosci 100, 300, 500 i 1200g (chyba ze cos pominalem). Kupilem 500g. Przychodze do domu, klade puche na biurko, tak sie na nia patrze... A tu kurVVa 600g! Co jest? Czyzby jakas podruba? Dodam jeszcze, ze oryginalny opis (jak dawkowac, co daje ten preparat, idp.) na etykiecie jest w jezyku chyba czeskim!
Spotkaliscie sie z tym kiedys?
Acha! A zeby w sklepie bylo wiadomo ze jest to 500g to z tej szostki zrobiona jest piatka - korekta flamastrem! :)
Kurza dupa, co jest?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
koleżko mam tak samo dzis dostałem paczke z przesyka (500G) noi to jest 600 przerobione flamastrem na 500 i tez w innym jezyku + etykitke doklejona nie mam pojęcia co to!

moze mi ktos napisac jak to najlepiej dawkowac + nitrobolon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
czy w pojemniku jest miarka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitalmax - Carbo 3x Complex

Następny temat

Vitalmax - Creatin Monohydrate caps

Wiecej