SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vita-min plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
Witam, zakupiłem ostatnio Vita-min plus, kompleks witamin i chelatowanych minerałów bla bla bla.
Przyszła paczka, pierwsze co robi ojciec "nie bedziesz żarł dopóki nie dowiem sie co to jest, nie ma napisane nigdzie, ze jest dopuszczone na polski rynek przez Ministerstwo Zdrowia ani przez PZH." What to do? Musi miec?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
witaminy ??

Powiedz ojcu że są to zwykłe witaminy & minerały jak nie wierzy to niech pójdzie z tym do apteki i mu powiedzą.

I nie sądzę aby coś co pochodziło z Polski miał coś takiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
porazka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
slayerek
ja to wiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
jeszcze rozumiem jakby mogl miec problem z kreatyna
ale witaminy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawik , doradzcie

Następny temat

przetrenowanie..??

WHEY premium