SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73483
Świetny tort, najlepszego dla syna :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeździłby! To znaczy jadłby!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
super tort !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Nadinka, Bzyku, Ania dzięki

Tort wyszedł nie tylko ładny, ale bardzo dobry



9.11 sobota

Pochłonęły mnie zupełnie przygotowania, więc całego treningu nie zrobiłam, ale chociaż znalazłam czas na podciąganie, które jest priorytetem.
Wpadło:

- nachwyt 10x1 , 30sek przerwy, zatrzymanie w górze 2-3 sek.
- pompki 3x10, 30 sek. przerwy, tempo 3030
- nachwyt 10x1

W nachwycie mocno pilnowałam techniki i starałam się aktywować łopatki i ciagnąć plecami a nie jak zwykle rekami. W efekcie zakwasy w plecach, co rzadko się zdarza


10.11 niedziela

Trening

Pobiegane w Lasku. Pogoda kiepska, ciągle padało ale i tak musiałam po Mame jechać, więc przy okazji zebrałam się wczesniej na bieganie. Najpierw marszobieg do trasy gdzie są rozgrywane zawody ok. 1km, później trasa gp 5,7km i powrót truchtem. W założeniu na podbiegach spokojnie, ale wszystkie w truchcie, a na płaskim i zbiegach mocniej. Ze względu na deszcz, błoto i liście nie dało się zbyt szybko biec, więc były momenty żeby tętno trochę spadło. Tylko jedno podejście nie było w truchcie, widoczne na pierwszym zdjęciu Zawsze tam wchodze na czworakach, w sumie nigdy nie widziałam żeby ktoś tam wbiegł. Reszta wg założeniem truchtem, nawet te bardzo strome i to ostatnie przed metą, wiec jestem zadowolona Trening krótki, ale mocny bez zajeżdzania się.

Pierwsza fota ze stromego podejścia na trasie gp, pozostałe to trasa dobiegowa do miejsca zawodów




















A na stravie znowu wpadły jakieś rekordy, chyba dlatego że pierwszy raz truchtałam na odcinku do mety a nie człapałam jak zombi









Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-11-11 08:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Viki rodzimy przemysł samochodowy na nogi postawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78283
Viki fajnie że do Ciebie trafiłem! Fajny dziennik, super fotki i nowe tchnienie motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
Viki - ale zdolna bestia z Ciebie!!! Tort piekny. Ja poszłam na łatwiznę i z Sowy mi zrobili piłke do kosza dla jednego i klaps filmowy dla drugiego... Teraz po latach zaczynam żałować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
Paatik
Viki - ale zdolna bestia z Ciebie!!! Tort piekny. Ja poszłam na łatwiznę i z Sowy mi zrobili piłke do kosza dla jednego i klaps filmowy dla drugiego... Teraz po latach zaczynam żałować...


że od Sowy czy że nie 2-wie piłki ,lub samochody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Widzę Viki, że się nie poddajesz, ale szybki jest.. drugiego nie zdążyłam przeczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Tsu dla mnie teksty że muszę zrobić odblok to jawne pomówienie sugerujące korzystanie ze środków dopingowych. Zastanawiam się gdzie to mogę zgłosić, bo to szkodzi mojej reputacji, szczególenie że jest zawodniczką.
Po drugie naprawdę nie wiem od kiedy podział w sporcie i osobna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn to feminizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium