SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607757
Madzia dzięki


Wrzucam na razie wyniki i fotkę

Jestem mega zadowolona, 71 miejsce na ponad 250 osób i 11 miejsce wśród kobiet a startowało ponad 100 Jeszcze trochę pracy na podbiegach i nad szybkością i będzie jeszcze lepiej

https://wyniki.b4sport.pl/24km-ktoredy-na-luban-gut-winter/k-open/e3553/c35830.html?times=0&embeded=0&auto=0&location_nr=-1



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3340 Napisanych postów 4325 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107944
Gratulacje! Ale mocna jestes!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Brawo
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12170 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Gratulacje! Piękna robota!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345933
Viki, Brawo Brawo Brawo :) Gratuluje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Viki ja składam graty dla tych co sie znajda w pierwszej trójce wiec sie popraw i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607757
Bardzo Wam dziękuję

Madzia mocne to są dziewczyny z czołówki
Nagrody tym razem były za miejsca I-VI a ja do szóstego miałam tylko 8 minut straty. Trasa była bardzo wąska a po bokach śnieg nawet po pas więc ciężko było wyprzedzać i miałam mnóstwo sytuacji gdzie ktoś mnie blokował ale nie miałam jak wyprzedzić. Może gdybym jakoś sprawniej próbowała mijać te wolniejsze osoby to mogłabym powalczyć. No i nogi na samym końcu już nie chciały współpracować więc też trochę straciłam.

Wycwiel na podium nie mam szans, nie wygram z zawodowcami. Dla przykładu dystans 34km wygrała Patrycja Bereznowska - jak ktoś nie zna niech wrzuci w google. Zawodniczka która bije rekordy Polski i świata w biegach 24h, 48h oraz ultramaratonach, np. 170km. A ja biegam od 4 lat z przerwą na ciążę i mój najdłuższy dystans to 25km. To tak jakby facet przed czterdziestką prowadzący siedzący tryb życia nagle wstał z kanapy i stwierdził że będzie lepszy od Lewandowskiego. I nawet jakby umiejętności miał to i tak tych lat doświadczenia nie nadrobi.

Biegów jest tak dużo, że wszystko zależy na kogo się trafi, czasem konkurencja jest bardzo mocna, są zawodniczki które biegają po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat, które trenują czy trenowały w przeszłości profesjonalnie w klubach biegowych pod okiem trenerów, z przeszłością sportową i sukcesami w lekkoatletyce. Niestety w bieganiu nie da się wypracować formy w rok czy w dwa lata, to jest proces który trwa latami. Są dziewczyny co sobie robią weekendowe biegania po górach po 30-50km a ja w życiu tyle nie przebiegłam, nawet na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78288
Viki, to co robisz jest wspaniałe więc tłumaczenie że nie jesteś zawodowcem jest na serio zbędne
I nie, ja wiem że "między wódką a zakąską nie ma dla mnie miejsca", broń Boże nie wtrącam się, tylko Cię dopinguję

Nam nikt nie zwróci tych lat kiedy nie trenowaliśmy. Nikt za nas nie zrobi porządku po pracy, nie urodzi, nie wychowa dziecka, nie zrobi remontu.
Musimy to zrobić sami, a jeszcze znaleźć czas i motywację do treningu to nasze wygrane. To jest podium.

Gratuluję!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium