SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Szajba a wiesz że to Twoja wina? To Ty zwróciłeś uwagę że coś pomiar wysokości w poprzednim Garminie wariuje
A w tym obecnym to mam wrażenie że wszystko działa na odwrót - czyli tylko wysokość jest ok, a wszystko inne do d... jakoś od początku nie mogę się z nim dogadać. Alert ruchu "rusz się" potrafi pokazać nawet na spacerze, a jak jest łaskawy to czeka aż wrócę do domu i ściągam buty Teraz mam porównanie z poprzednim modelem to wiem że te funkcje mogą normalnie działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
3.12 piątek

Bez treningu, pierwszy taki dzień od bardzo dawna. Za to roboty w domu dużo.



4.12 sobota

GPK Ambitna Jedenastka

Bieg z własnym pomiarem czasu. Dużo było osób z naszej drużyny dzisiaj, bo u nas najwięcej takich świrów co biegają po kilka dystansów Jedenastkę zaczęłam z koleżanką ale szybko zostawiła mnie w tyle. To ta, co zwykle na każdym biegu staje na podium
Biegło mi się ok, ale brakuje jeszcze mocy w nogach na podbiegach, trzeba nad tym pracować bo kiedyś to była moja mocna strona i wyprzedzalam innych pod górę, a teraz jest dużo gorzej.
Poza tym mamy naprawdę super ludzi w drużynie, kiedy trzeba to potrafią zmotywować i dać kopa w d..., ale wiedzą też, że nie zawsze trzeba krzyczeć "dawaj" dziś mnie wyprzedził kolega na podbiegu, doświadczony ultras i powiedział tylko "trzymaj swoje" I to było naprawdę fajne. Gdybym spróbowała gonić to pewnie ledwo bym się doczołgała do mety.

Jutro 3 i 5. Za miesiąc noże spróbuję na odwrót, 3 i 5 sama a 11 na zawodach. Zaletą biegania samemu jest to, że ścieżki puste więc nie ma problemu że ktoś blokuje i nie da się wyprzedzać.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Na jutro zakładam moje tęczowe legginsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
W teczowych czy innych za..biscie wygladasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
różowe skarpetki .... najlepsze do wchodzenia na .... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Wycwiel dzięki
Kebul co chcesz od różowych skarpetej? Mam takie, typowo biegowe


Chciałam tylko napisać że patrząc na to co za oknem żałuję, że nie pobiegłam wczoraj 3 +5 bo były warunki do szybkiego biegania. Koleżanka poleciała 3 i 11, dobre czasy wykręciła.
Dziś pada śnieg z deszczem, jest cienka, śliska warstwa śniegu więc warunki będą dużo gorsze i ciężko będzie o dobry czas na tych krótszych dystansach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Kebul specjalnie dla Ciebie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
falsyfikat , na blacie były inne
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium