SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73477
Wiatrówka z Decathlonu chroni przed wiatrem, przed deszczem nie bardzo. Może na samym początku. Wydawanie kilku stów na porządną kurtkę moim zdaniem jest bezsensu. Hesia ile razy jej użyjesz? W lekkim deszczu starczy zwykła wiatrówka, jak będzie lało to i tak nie pójdziesz biegać.
Mam bluzę upolowaną w lumpku, ma coś niby Softshell na plecach i ramionach, na lekki deszczyk daję radę. Mam kurtkę z pepco za 50 zł , z polarem od środka i Softshellem na zewnątrz. Też daje radę. Choć jak dla mnie jest za ciepła. za to w mrozy się przydała. I widziałam ją w sklepie kiedyś znow. A latem upolowalam jakaś kurtkę przeciwdeszczowa na rower , oczywiście w Decathlonie. Wczoraj nie zmoklam w niej. Dzielimy się nią z synami. Nie trzeba mieć nie wiadomo jakich ciuchów. Dobre buty i jakieś koszulki techniczne, byle nie bawełna, termo z Decathlonu i to nie żadne super ekstra, tylko zwykłe najtańsze i jest ok. No i komin, dla mnie najlepszy gdy jest zimno. Na vintage są też fajne bluzy do biegania z deca. Polecam.
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Fajne ciuchy można też znaleźć w sklepach z używaną odzieżą, często są tam zwroty ze sklepów czy końcówki kolekcji z metkami. Ostatnio mąż mi kupił właśnie bluzę Nike Runner, jest rewelacyjna nawet jak jest zimno i pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Fajne ciuchy można też znaleźć w sklepach z używaną odzieżą, często są tam zwroty ze sklepów czy końcówki kolekcji z metkami. Ostatnio mąż mi kupił właśnie bluzę Nike Runner, jest rewelacyjna nawet jak jest zimno i pada.


Czytasz w myślach. W lumpeksach Żonka znajduje często nowe ciuchy z metkami warto 100 razy więcej za grosze.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Widzę, że temat się rozkręcił :D Kupuję najtańsze ciuchy z Decathlonu, serio. Ale jak ktoś nie chce robić codziennie prania to trochę tych ciuchów trzeba mieć na różne warunki. Jakby chcieć się od zera wyposażyć to parę ładnych stówek trzeba wydać, głównie właśnie na te rzeczy jesienno-zimowe.
No i ja raczej jestem fanką kupowania konkretnego dobrego ciucha pod konkretne potrzeby, ani nie mam parcia na markę (chyba że wiem, że za coś warto zapłacić, jak buty Asics) ani nie lubię takiego kombinowania, że coś jest tanie to wezmę i "najwyżej okaże się słabe i będzie leżeć w szafie, trudno". A lumpeksów nie znoszę, nawet tam nie wchodzę. Nie znam takich lumpeksów, gdzie by były końcówki serii albo zwroty ze sklepów.


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-11-03 17:59:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Mój mąż jest mistrzem w znajdowaniu okazji Ma kilka ciekawych miejsc w innych miastach, więc jak akurat tam jedzie to zawsze zajrzy. Kupuje rzeczy za kilka złotych a później sprawdza w google i się okazuje że to jest warte kilka stów

Hesia trzeba dobrze trafić bo różnie w tych lumpeksach jest. Kiedyś chciałam Małej dokupić sukienki bo nie nadążałam z praniem to się okazało że używane droższe niż nowe w sklepie
Za to sportowych ciuchów mam sporo właśnie z lumpeksu, w tym moje ulubione, cieplutkie i wygodne rzeczy The North Face
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
Widzę że "Lumpki" wszędzie na czasie
Ja tam zawsze koszule kupuję, właśnie z metkami, choć niekoniecznie.
Tego tam wisi kosmiczne ilości za 5 czy 10 zł, nikt nie kupuje.
W sklepie musiałbym wydać 150 zł za jedną.

Ubrań sportowych też dużo upolowałem
Ostatnio płaszcz, który po wygooglowaniu wart był 1500 zł (nie akurat ten model, tylko firma bardzo droga).
Lumpki rulesss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
W życiu nie byłam.....
Inna sprawa, ze moze czas zajrzeć. Tylko nie wiem czym się kierować szukając takiego sklepu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Sprawdź kilka i zobacz co jest.
Warto zapytać kiedy robią dostawy, bo wtedy na sort leci najlepszy towar.
Po 2-3 dniach już nic ciekawego nie ma.

Naprawdę można wychaczyć fajne rzeczy.
Ja się tego nie wstydzę, skoro i tak markowe ubrania tam kupuje.
Poza tym ciuch codzienny może być z lumpeksu, ważne aby rowerowy original
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Paatik trzeba kilka odwiedzić i zobaczyć co mają ciekawego. Czasem to kwestia szczęścia żeby coś trafić.

Dziś zrobiłam trening siłowy, wieczorem planuje jeszcze bieganie. Z siłą to jest u mnie dramat, zwłaszcza w kwestii podciągania. Trzeba będzie jakiś priorytet na to podciąganie wymyślić. Niemoc okropna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium