SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2572 Napisanych postów 5112 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78274
Viki, z tego co piszesz to i tak świetnie sobie radzisz! jesteś przykładem, że chcieć znaczy móc. Masz małe dzieci, a do tego masz chwilkę na trening.
Też jestem takiego zdanie - jak nie mam czasu potrenować po południu (przecież też mam swoje męskie domowe obowiązki), to wstaję o 4 rano.
Wystarczy chcieć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Dzięki
W przyszłym tygodniu chyba mnie właśnie czeka bieganie o 5.30 bo mąż ma sporo pracy i nie wiem czy dam radę biegać wieczorem. Oby się chociaż udało raz wyjść na trening z przeszkodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to zrozumiałe że Cię nosi, ja nie odradzam ani nie zachęcam
ale jeżeli zmotywuje Cię pilnowanie ilości wejść w temat to idź jak w dym
poziom konkursów musiał zostać dostosowany widocznie do mniej wymagającego audytorium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Kabo mam gdzieś ilość wejść i nagrody, na suple mnie stać, właśnie czekam na odbiór kolejnej paczki z sfd
Raczej chodzi o taką wspólną mobilizację, jak to mówią w kupie raźniej muszę znaleźć jakiś sposób na redukcję bo mi to nie idzie wcale. Ruchu mam coraz więcej, z jedzeniem nie szaleje a efektów brak, więc motywacja czasem siada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
na mój gust "nie szaleję" jest po prostu za mało policzalne, ale wiadomo każdy ma swoje podejście i możliwości
startuj - zobaczmy czy będą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Fighter coś w tym jest

Kabo w ciągu ostatnich tygodni odstawiłam wiele produktów, znacząco zmniejszyłam ilość tłuszczu w diecie - tyle lat liczyłam kcal, że potrafię na oko ocenić czy jem czegoś mniej czy więcej Coś mi się poprzestawiało chyba, bo nigdy takich problemów nie miałam. Myślę, też że ten okres gdzie mało co jadłam też miał na to wpływ i póki co jest bunt organizmu.


Wracając do tematu treningów...

18.03 czwartek

Grupowy trening na przeszkodach
Fajna miejscówka, znajomy otworzył to centrum treningu jakoś na jesień, dopiero teraz tam byłam pierwszy raz. Chciałabym raz na 2 tygodnie jeżdzić tam na trening. Plus jest taki, że można tez wchodzić indywidualnie poza godzinami treningów. Na dodatek niedługo otwiera się tez nowe centrum treningowe naszej drużyn, więc miejsc do latania na przeszkodach nie braknie

Ogólnie jestem zadowolona, choć nie wszystko udało mi się zrobić. Zaskoczyło mnie, że kołkownica poszła bez problemu, nunczaka tez zrobiłam Natomiast nie udało się zrobić "wariata", który pewnie się pojawi na kwietniowych zawodach. Tzn. nie udało się w całości, doszłam do połowy. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, żeby poćwiczyć. Niektórych rzeczy trener mi nie pozwoli, bo to w sumie pierwszy raz na przeszkodach po przerwie Za te nunczaka też nakrzyczał Rampe robiłam na razie małą, bo o ile sam nabieg nie sprawił problemu to się zdziwiłam jak ciężko było się wygramolić na górę i dźwignąć ciężki tyłek. Trochę miałam obawy, że na wyższej siły braknie i spadnę







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2572 Napisanych postów 5112 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78274
WOW! Super tor! Nie myślałaś nad startem w Ninja Warior? CHętnie bym tam pośmigał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium