SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Dzięki Cod Też mi dziś lekarka zaleciła asparagin.



15.05 poniedziałek

Najpierw krótki trening na świeżym powietrzu przed południem:
3 obwody
- pompki 12x
- wykroki chodzone 10x na nogę
- wyciskanie na barki z gumą 15x
- odwodzenie nogi w tył z gumą 12x
- pompki place 6x

Miały być jeszcze inverty i brzuch, ale nie znalazłam żadnego drążka





Po południu wybraliśmy sie z Młodym do lasu
Nie na rowery bo nie chciał i dobrze, teren był dość trudny jak dla początkującego rowerzysty.
Las nie zrobił na mnie wrażenia, znam dużo lepsze miejsca Zresztą trochę małe jak na las, ot taki wąski zadrzewiony pasek o długości nieco ponad 1km.
Głowna ścieżka będąca również szlakiem rowerowym fajna, szeroka choć mostki nad rzeką niezadbane. Do tego punkty edukacyjne na ścieżce, Młodemu sie podobało.

















Odchodzące od głównej drogi mniejsze ścieżki raczej zarośnięte, często strome.







Całkiem fajna ścieżka dla pieszych, choć w wielu miejscach brak oznaczeń, a w jednym kończyła się nagle przy rzece.





Dla miłośników ekstremalnej jazdy na rowerze sporo ciekawych miejsc, choć część zaniedbana, nieużywana, zarośnięta





Chodziliśmy po różnych ścieżkach, które czasem nagle się kończyły. Największą atrakcją okazał się plac zabaw.
Las ogólnie mały, ludzi trochę było - kilku biegaczy, mnóstwo rowerzystów w tym sporo młodzieży, spacerowicze. Na pewno nie było strasznie Zgubić też raczej się nie da, bo las wąski, więc zawsze ze ścieżki widać albo drogę albo łąkę. Do biegania las zdecydowanie za mały, trzeba by biegać w tą i z powrotem na odcinku 1km, bo nawet pętli za bardzo nie ma jak zrobić.








Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-16 13:50:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Takie rodzime te tereny.. pamiętam, jak jeździliśmy do Ponikwi nad taki górski strumyk i na jagody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Tsu na mnie ten las wrażenia nie zrobił, znam dużo fajniejszych lasów. Dobrze że się nie wybrałam tam na bieganie bo bym się rozczarowała


16.06 wtorek

Bez treningu, ale cały dzień na nogach. Przed południem lekarz, po południu zajęcia z Młodym więc nawet nie było kiedy poćwiczyć. Dotatkowo pogoda kiepska, deszcz i zimno więc energii brakowało. Przyznam też, że do treningów nie mam motywacji bo są takie lekkie i nudne Tego co lubię to akurat robić nie mogę.

Dziś za to było aktywnie, ale wypiskę ogarnę jutro. Póki co to wstawiam dwie fotki z dzisiejszego marszobiegu, bo mnie to mocno zdenerwowało. Ludzie są okropni, poucinałabym ręce przy samej dvpie za coś takiego!!!
Nawet się zastanawiam czy można to gdzieś zgłosić ale obawiam się, że nikt się tym nie zainteresuje







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Masakra, też zawsze mnie to wkur...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi pralka potrzebna i jutro jadą kupić, nie sprawdzałaś czy one na chodzie, czy raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
paawo
A mi pralka potrzebna i jutro jadą kupić, nie sprawdzałaś czy one na chodzie, czy raczej nie


Paawo tam są trzy i trochę gratów może jedną dobra da się poskładać .
Viki zgłosić do urzędu gminy czy miasta ( nie wiem na czyim terenie to się znajduje) tam sa wydziały ochrony środowiska, na policję, no i opublikować w internecie. Ja u siebie robię w takim wypadku szum gdzie sie da aż do skutku. Wszystko zależy od tego czy Ci się chce z tym szarpać. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
No ale to ciekawe zjawisko bo to musieli zrzucić "ci Panowie z Media markt" co w radio w reklamach lecą, ci co odbierają zużyty sprzet. Jaki normalny człowiek (sic!) ma 3 pralki do wyrzucenia?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wk*** i tyle. Tylko na kogo?
Paręnaście lat wstecz taki sprzęt, jak już udało się go zepsuć, trafiał na złomowiska a ludzie parę groszy dostali. Teraz nie dość że sprzęt do dupy to jeszcze za utylizację trzeba płacić.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Damian mnie bardzo wkurza takie wywalanie śmieci gdzie popadnie, nie rozumiem tego.

Paawo nie znam się, mąż widział zdjęcia i mówił że nie sprawne bo czegoś tam brakuje.

Jsdolan szukałam w necie, są aplikacje i strony gdzie można to zgłosić więc napewno zgłoszę. Na fb foty też już poszły.

Paatik o tym samym pomyślałam, kto wyrzuca 3 pralki na raz.

Szajba można te pralki zawieść do lamusowni za darmo. Można oddać na złom to jeszcze jakieś grosze wpadną. Można zostawić pod śmietnikiem - u nas 2x w miesiącu jest odbiór śmieci wielkogabarytowych. Z tym że taka pralka nie polezy nawet kilku dni, bo szybko złomiarze się tym zajmą. I gdyby to było w bardziej cywilizowanym miejscu to pewnie by się tym zajęli, ale na odludzu wśród pól to ciężko żeby znaleźli.
Także zrobił to najwyraźniej jakiś leniwy d****, bo jest naprawdę kilka darmowych opcji na pozbycie się takie sprzętu. Skoro wywiózł w pola to równie dobrze mógł wywozem na śmietnik, przecież na plecach 3 pralek nie przyniósł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki


Szajba można te pralki zawieść do lamusowni za darmo. Można oddać na złom to jeszcze jakieś grosze wpadną. Można zostawić pod śmietnikiem - u nas 2x w miesiącu jest odbiór śmieci wielkogabarytowych. Z tym że taka pralka nie polezy nawet kilku dni, bo szybko złomiarze się tym zajmą. I gdyby to było w bardziej cywilizowanym miejscu to pewnie by się tym zajęli, ale na odludzu wśród pól to ciężko żeby znaleźli.
Także zrobił to najwyraźniej jakiś leniwy d****, bo jest naprawdę kilka darmowych opcji na pozbycie się takie sprzętu. Skoro wywiózł w pola to równie dobrze mógł wywozem na śmietnik, przecież na plecach 3 pralek nie przyniósł.


Żeby ktoś nie pomyślał, że ja w w obronie tych hultajów piszę.
Złomowiska nie przyjmują pralek lub przyjmują ale za dopłatą. Lamusownie? Pierwsze słyszę. Sprawdziłem i znalazłem taki wytwór w okolicach Krakowa, przyjmują jednorazowo do 100kg. Śmietnik? Wysypisko? Tam również są problemy z oddaniem czegokolwiek a często gęsto trzeba dodatkowo za to płacić.
Generalnie rzecz ujmując, jest burdel i każdy patrzy własnego nosa i zysku. Począwszy od producenta, przez poborcę podatkowego na konsumencie skończywszy
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium