SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Ja wiem ze teraz wykażę sie kompletną ignorancją ale co to jest DU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
jsdolan5
Ja wiem ze teraz wykażę sie kompletną ignorancją ale co to jest DU


DU -> Double Unders -> podwójne skoki na skakance. 1DU = 1 skok + 2 pełne obroty linki
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
jsdolan5
Ja wiem ze teraz wykażę sie kompletną ignorancją ale co to jest DU


Też nie wiedziałam zapytałam kiedyś Fsl o te skróty bo zupełnie nie byłam w stanie odszyfrować jego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
kabo9
no i zaczęło się od ficzerów, bajerów, że ten nie ma tego a tamten tego, tu GPS nie działa, tu bateria za słaba, a na czym się skończyło? jak zwykle na kolorach


Kabo ten zegarek nie ma tylko kolorowej tarczy, zaawansowanych parametrów analizy treningu, trybu multisport (triathlon) i bajerów jak muzyka czy płatność zegarkiem. Resztę która mi potrzebna to ma Nie byłam przekonana do tego czarno-białego ekarnu, ale ładny niebieski kolor równowazy brak kolorów na tarczy

W sumie to po przyjrzeniu się bliżej to może być dobry wybór, brak kolorów=dłużej trzymająca bateria
ale jako że dałaś się poznać jako miłośniczka polarów to dziwię się że jednak nie wybrałaś vantage M w takim budżecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Kabo Vantage M po pierwsze wydaje się bardzo delikatny, po drugie nie ma opcji nawigacji po trasie, a mi na tym zależy. Co do ekranu, to akurat Vantage M czy kolorowe Fenixy trzymają dłużej (Fenix 24h przy włączonym gps).
Za to dziś oglądając jakiś test Garmina dowiedziałam się, że ma opcję znajdź telefon No idealny dla kobiety, jeszcze mógłby klucze do domu i kluczki od auta znaleźć w razie potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
znajdź telefon to nawet w opasce miband 4 miałem, także to chyba dosyć popularne się robi
natomiast żeby nie było tak łatwo - telefon musisz mieć w zasięgu BT żeby go znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Mnie bardziej by się przydało w drugą stronę, żeby telefonem znaleźć zegarek


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2020-02-13 20:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak uda cie się znaleźć zegarek mając do dyspozycji tylko nasłuchiwanie wibracji to jest taka opcja


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 13/02/2020 20:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Kabo nie zauważyłam żeby mój Polar miał taką opcję. Co do Vantage to te zegarki były mocno niedopracowane, aktualizacje sporo poprawiły ale mam wrażenie że Polar stara się naprawić głównie Vantage V. Podobno miała być nawigacja też w M ale ostatecznie Polar się z tego wycofał. Najbardziej to mi szkoda tych podwójnych lapow (auto i ręczne) bo to przydatna opcja, a tylko Polar ma. Wogóle Polar ma mały wybór zegarków, jedynie nowe Vantage i stary m430. Nawet v800 nie ma już w sprzedaży.

Czołgu może da się w drugą stronę? Nigdy nie używałam opcji powiadomień z telefonu ale może tak się da? A poza tym... po co ściągać zegarek? Ja mój ściągam tyko jak muszę naładować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Coś widziałem, że na FB jeszcze cały czas o fenixie myślisz...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium