SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Fighter może i tak, ale jakoś tak dziwnie bez wsparcia z kompa Ja jestem bardzo przyzwyczajona do Polar flow.
Rozważam nie tylko Garmina ale i Polara. Muszę poczytać które modele umożliwiające tworzenie zaawansowanych treningów interwałowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Spoko, ja dawno na movescount nie wchodziłem i muszę zerknąc jak wyglądo support ze strony kompa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
W kwestii samej apki dla biegaczy/triatlonistów/kolarzy/pływaków to polecam Trainingpeaks, nie ma bardziej zaawansowanego narzędzia

Ja w ogóle z garmin connect nie korzystam, wszystkie treningi transportuje mi tam

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Fighter to się musisz spieszyć bo zamykają chyba w tym roku movescount.

Dampaz a to jest darmowe?
W przypadku Polara wszystko ustawia się przez serwis Polar Flow, łącznie z zaawansowanymi treningami interwałowymi. Minus taki, że nie da się z poziomu zegarka. Można też przez apke. W każdym razie trzeba najpierw w serwisie a później zgrać na zegarek. Tu akurat Suunto był lepszy, bo wszystko robiło się w zegarku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nie, rok koło 400zł

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Dampaz
Nie, rok koło 400zł
ale można też korzystać z wersji nie premium i w tedy jest darmowy ;) w wersji darmowej też mozna analizować treningi, ustawiać sobie treningi i później wrzucić na licznik. Wiadomo analiza jest trochę uboższa ale podstawy są i spokojnie wystarczy dla amatora


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2020-02-06 13:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zaawansowane ustawienia interwałów? Do tego nie potrzeba zegarka tylko dwóch, czterech kamieni lub innych znaczników na trasie biegowej i stopera.
Żaden zegarek ze względu na ograniczenia cywilnego sygnału GPS nie wskaże Ci tych samych (prawdziwych) wartości na tym samym odcinku.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A właśnie, z aplikacji do analizy danych najlepszy stosunek jakości do ceny to chyba darmowa Strava z równie darmową wtyczką Elevate for Strava

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Na chwilę obecną do analizy danych wystarczy mi Polar Flow. Nad innymi będę się zastanawiać jeśli wybiorę inny zegarek niż Polar.

Co do interwałów, chodzi o możliwość ustawienia np. 2x (200/200 + 400/400) czy innych różnorodnych kombinacji a nie prostych 5x1km. Do tego średnie tempo interwału które przydaje się przy treningach typu 5x1km żeby orientacyjnie wiedzieć jakim tempem się biegnie. Na chwilę obecną w Polarze muszę ręcznie łapać okrążenia żeby wiedzieć jakie tempo bo inaczej pokazuje średnią z całego treningu.
No i ostatnia rzecz. Jak mam zrobić interwały, a przed nimi trochę biegu spokojnego, to w Polarze muszę ustawić dokładnie ile tego biegu będzie, np. 20 min czy 2km. Po tym czasie/dystansie automatycznie włączają się interwały. Nie ma możliwości przebiec mniej czy więcej, nawet jeśli jeszcze nie zdążyłam dotrzeć do miejsca, gdzie można realizować interwały. W Suunto mogłam zrobić dowolną rozgrzewkę i wtedy kiedy mi pasowało odpalałam interwały. Niby szczegóły ale mnie denerwują. Szczególnie jak muszę w czasie rozgrzewki włączać pauzę i biec dalej, bo mam jeszcze kawałek do podbiegu czy płaskiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium