SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Bieganie po górach jest super, sam to uwielbiam, same widoki są super, ale też w pewnym momencie chciałby człowiek przebiec ten dystans szybciej, nie tylko przebiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
A nie, to mi wystarczy powoli, ja nie lubię szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Viki
A nie, to mi wystarczy powoli, ja nie lubię szybko


Gdy zrobisz swoje pierwsze Ultra, to się może zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
Fighter jeszcze długa droga do tego

W czwartek był lekki trening góry, głównie podciąganie. Dzisiaj owb1 + 12x100m, później kilka cwiczeń na nogi i teraz padam Jutro za to nogi opoczywają, może wpdanie trening góry jak zdążę, bo zamierzam moczyć tyłek na termach Szczegółową wypiskę uzupełnie w weekend albo po.

Zrobiłam dziś zakupy, bede testowac:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
.
Tak tylko pro forma napiszę, ze chciałabym móc 1 godz biec bez przerwy, bez wrażenia, ze umieram.



Mam tak samo(prawie) jak Ty. Prawie, bo 5min to nie godzina jednak, ale odczucia te same
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
Paatik jedziemy dziś na cały dzień, w sumie daleko nie ma bo jakieś 2h drogi.
Akurat w naszym lokalnym biegu Commando Race zawsze za podium dają darmowe wejściówki niech reszta też coś ma z tego mojego biegania

Fans no niestety jedyna rada to... biegać regularnie ale to w parze z ciężarami nie idzie, więc trzeba się zdecydować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Viki
Fighter jeszcze długa droga do tego

W czwartek był lekki trening góry, głównie podciąganie. Dzisiaj owb1 + 12x100m, później kilka cwiczeń na nogi i teraz padam Jutro za to nogi opoczywają, może wpdanie trening góry jak zdążę, bo zamierzam moczyć tyłek na termach Szczegółową wypiskę uzupełnie w weekend albo po.

Zrobiłam dziś zakupy, bede testowac:







Daj znać jak ten ostatni, bo chciałem go kupić i jakoś cena mnie lekko odstraszyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
Fajnie wyglądają te batony ! Dobre sa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
Z tego zestawu przetestowany ten ostatni i bez szału, ale ostatnio mam wrażenie że wszystkie batony smakują tak samo

Wczoraj miał być relaks i moczenie tyłka, ale z tym relaksem to nie do końca wyszło
Młodemu spodobały się "studnie", czyli małe niecki z falami. Cała zabawa polegała na tym, że im wyżej skaczesz tym większe fale. Taki rzadko spotykany w naszych czasach napęd własny Dla niego to była zabawa, bo dna nie sięgał a dla nas długie, męczące serie przysiadów z wyskokiem
Po południu jak się zrobiło ciemno to mieliśmy już wracać do domu, ale jeszcze poszliśmy zobaczyć jak jest oświetlony basen na zewnątrz. I co się okazało? Impreza
No i zeszło nam dłużej niż planowaliśmy, zabawa była super. Dziś jestem niewyspana, zakwasy mam wszędzie, nawet na brzuchu (o nogach nawet nie wspominam). A dziś w planach mocne bieganie po Lasku. Miałam zacząć o 9, jeszcze nie wyszłam z domu a później do pracy

Jak ogarnę filmy z kamery to może wrzucę jakieś fotki albo filmiki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium