SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Mistrzu ja nieustannie zazdroszczę tych pięknych terenów do biegania i rowerowania w zasięgu ręki Pięknie tam!


Fakt to super mega sprawa mieć takie tereny do trenowania.
Przy okazji, Mistrz to przeszłość.
Mistrza już nie ma.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
"Wieczorem pierwsze 5 km. Nie był to bieg spokojny, bo nie miałam zbyt dużo czasu, ale bez umierania było. Tętno z nadgarstka, bo pas się nie połączył z zegarkiem, musze sprawdzić baterie.
Generalnie ciemno, zimno, asfalt - czyli nudy. Zaczynam rozumiec czemu ludzie biegają z muzyką Miejscami zamarznięty lód, więc trzeba było uważać. Przy lepszej nawierzchni pewnie udałoby się zejść ponieżej 30 minut."

I to mi pokazuje jaka cienka jestem.... Jak ja bym miała teraz pobiec - a w ciąży nie byłam -to na pewno bym miała tętno w kosmosie i ponad 35 minut.
Viki - szybko bedziesz w formie. Biegowej na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Paatik nie ma co porównywać względnie płaskiego asfaltu do biegania po lesie i górkach. W lesie by mi zeszło z godzinę o ile bym nie umarła na jakimś większym podbiegu
Zresztą cierpię po tym biegu starsznie, nogi mnie bolą bo nie przyzwyczajone


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-02-02 06:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
1.02 poniedziałek

DNT

Nogi mnie mocno bolały po niedzieli, ledwo mogłam chodzić



2.02 wtorek

Nadal ból nóg, ale zrobiłam krótki trening.

- rozgrzewka m.in. halo 5kg, barki z gumą

Pierwszy i trzeci obwód z ciężarem ciała, drugi z dodatkowym ciężarem. Pompki na krzesłach, a w drugim obwodzie normalnie na podłodze. Jeszcze siły brakuje. Podciąganie podchwytem fajnie, było w pełnym zakresie z brodą nad drążek Podciąganie łopatkowe na drążku. Uginanie na piłce to ćwiczenie na brzuch. Zejścia zmasakrowały mi nogi - jak zwykle Znowu nie mogę chodzić.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
3.02 środa

Wieczorem krótkie bieganie, akurat zaczęło padać jak wyszłam
rozgrzewka, 6x20/80, schłodzenie
Celem odcinków była praca nad techniką, przede wszystkim wydłużenie kroku i większy zakres ruchu w biodrze. Przerwa długa, do pełnego wypoczynku.
Musze wymienić baterię w pasie, biegam teraz z pasem z Decathlona. Polar umarł. Rok leżał w szafie i nie działa. Wymieniłam baterię, próbowałam połączyć i z Garminem i z Polarem, sprawdzałam na dwóch pasach - nie działa. Nie wiem czemu.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
No wkręca się - cała Viki. We wtorek chodzić nie mogła, ale w środę już biegała. Zazdroszczę zacięcia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Kabo dzięki

Paatik gdybyś cały dzień karmiła, zmieniała pieluchy i zabawiała 3-miesięcznego malucha to z radością wychodziłabyś z domu wieczorem To bieganie to reset dla głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
4.02 czwartek

Planowany dnt, w sumie nic ciekawego. Nawet nie było czasu na rozciąganie a szkoda, bo mi brakuje chociaż tych krotkich sesji.

Dziś miał być trening, ale raczej będzie dnt. Mała źle w nocy spała, mozliwe że przez to że zmniejszyliśmy dawke lekarstwa które dostaje. Padnięta jestem, a jeszcze potrzebuje siły na wieczór bo znowu sama jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
5.02 piątek

Cięzki dzień więc bez treningu


6.02 sobota

W domu krótki trening góry
- rozgrzewka. m.in. barki z gumą

2x obwód
- dipy łopatkowe 8x
- inverty z ugiętymi nogami 5xP + 5xL + 8x oburącz
- wejście nogami na ściane i stanie - max
- kruk - max
- wznosy kolan na poręczach 8x
- kółko z kolan 8x

+ 20x wiosło gumą jednorącz
15x kolano do łokcia
3x1 podchwyt, 60 sek

Irytuje mnie, że rzeczy które kiedyś robiłam bez problemu teraz sprawiają trudność i męczą Dodatkowe kg nie pomagają, ale waga nie chce ruszyć. I nie ruszy, dopóki nie zacznę jeść. A nie jem albo z braku czasu albo ze stresu. Trzeba jakoś to ogarnąć.

Wieczorem bieganie.
Tempo marne z dwóch powodów. Po pierwsze w nogach brakuje mocy i szczególnie pod górkę nie mają siły, zeby ciężki tyłek dźwigać. Po drugie miejscami ślisko. Mimo to i tak progres jest, poprzednio robiłam 3 pętle z przerwami na marsz po każdej, a tym razem 3 pętle bez przerw, biegło się dobrze i dałabym radę jeszcze jedna zrobić.
Po biegu plac zabaw - 3x obwód:
- wejście po rurce
- przejście rękami po porączach
- "monkey bar"
- przejście poziome po rurce
Tym razem miałam rekawiczki Pogoda nieprzyjemna, wiał bardzo zimny wiatr. Powrót do domu truchtem, w większości z górki, już nie zapiswyałam na zegarku.











Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-02-07 09:02:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium