SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777582
Paatik ja Ci powiem dlaczego bo ludzie przestali się szanować i są co raz mniej empatyczni wobec siebie i to dla mnie postępuje w zastraszającym tempie. Każdy ma prawo do swoich decyzji i decydowania za siebie i tylko my sami za decyzje ponosimy konsekwencje.
Po drugie anonimowość w internecie daje ludziom poczucie, że każdego można pouczać, dawać złote rady i nie liczyć się z ich zdaniem.
Niestety do tego trzeba się przyzwyczaić bo już raczej lepiej nie będzie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Bo jako gatunek (homo sapiens) nie doroslismy emocjonalnie do komunikacji niepersonalnej (przez internet).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Paatik każdy widzi to co chce widzieć. Nie ma tolerancji i szacunku dla cudzych poglądów, każdy chce narzucić swoje zdanie innym.

Rion ja nie pytam, a dobre rady wysłucham ale i tak robię po swojemu

Fighter ludzie są przekonani, że w internetach są zupełnie bezkarni więc im wolno wszystko...

Tak na szybko, bo mam młyn - wczoraj krótkie ćwiczenia na brzuch i trochę rozciągania, był też spacer z wózkiem.
Dziś trening 30 minut i rozciągnie góry. Do tego spacer.
Dodatkowo od kilku dni noszę rano Małą w chuście bo inaczej nie zaśnie na drzemkę. Oczywiście usiąść nie mogę, muszę chodzić Dlatego nogi mam już trochę zmęczone i zaczynają boleć plecy, a podczas noszenia spina mi się i boli jeden kaptur. Dziś z wózkiem zrobiłam ok. 3 km a na zegarku ponad 11 tys. kroków, głównie z Małą w chuście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
26.11 czwartek

Ćwiczenia na brzuch:
- na plecach: przenoszenie kolan na boki, "dead bug", nacisk dłoni na uda, spięcia brzucha połączone z oddcyhaniem
- w klęku: mdm+oddechowe, unoszenie kolan, bird dog
- plank

Do tego rozciąganie bioderek, po którym mam większe zakwasy w czwórkach i tyłku niż po ćwiczeniach
Był też spacer z Mała w chuście

Dużo ostatnio fajnych filmików się przewija, więc wrzucam w jednym miejscu, szczególnie że nie wszystko jeszcze obejrzałam:













?list=PLZxZgBEW8a6FJTQRrHIInOQaqRBoaERT5


?list=PLZxZgBEW8a6FJTQRrHIInOQaqRBoaERT5


?list=PLZxZgBEW8a6FJTQRrHIInOQaqRBoaERT5


?list=PLZxZgBEW8a6FJTQRrHIInOQaqRBoaERT5






https://www.instagram.com/p/CGUzuIzpOYK/?igshid=1ndzluoju9sbz


I foty:












Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-11-27 11:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
27.11 piątek

Trening

Rozgrzewka: mobilizacja z kijem, krążenia na piłce, krążenia tułowia

1a. przysiad wykroczny z podparciem 2x10 na stronę
1b. jaskółka 2x10 na nogę

2a. łopatki w klęku 2x10
2b. wspięcia na place 2x20

3a. łopatki na drążku (z oparciem stóp) 2x10
3b. wyciskanie na braki jednorącz stojąc 1,5kg 2x10
taki symboliczny ciężar, żeby samą ręką nie machać

Do tego trochę rozciągania - skręt, próby skłonu, noga na szafce.

Tym razem bez spaceru, bo pogoda brzydka - zimno i deszczowo a Młody ma katar, Mała ma katar więc szpital domowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Paatik w sumie prawie jak w ciąży tak samo muszę bluzy męża zakładać ale mam większą swobodę niż z wózkiem i Mała dłużej śpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Trochę zaległości się zrobiło.

28.11 sobota

Ćwiczenia na brzuch i krótki choć żwawy 30 min. spacer z Małą w chuście. Lubię chustę bo po pierwsze mogę iść tam gdzie z wózkiem sie nie da, więc zaliczyłam trochę terenowych ścieżek Po drugie w chuście Mała lepiej śpi, nie wybudza się po powrocie do domu jak w wózku a na dodatek zanim wyjdę na spacer mogę jeszcze coś w domu zrobić, a z wózkiem to od razu trzeba wyjść.





29.11 niedziela

Dość ciężki dzień, bez ćwiczeń. Mała ostatnio nie chce spać w łóżeczku, więc ciężko mi jakieś ćwiczenia zrobić. Był tylko spacer z samego rana,chcieliśmy skorzystać zanim śnieg stopnieje Po południu też miał być spacer, bo chcieliśmy się z ciocią spotkać, ale ostatecznie nie było.





Dziś zobaczymy czy uda się coś poćwiczyć, bo w południe idziemy do lekarza a poza tym nie wiem jak Mała będzie spała. W najbliższym czasie czeka nas trochę wizyt i badań, zarówno moich jak i Małej.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-11-30 09:55:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium