SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tia, rozczulające
Za parę latek siora dostanie w łeb ze dwa razy dziennie, młody będzie chodził podrapany a matce pozostanie nervosol i zdjęcia
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Ale zawsze jest dowód, że kiedyś była sielanka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Fotka fajna, choć jak wrzuciłam na fb to kilka uwag że karmię butelką dostałam

Szajba mam dwie siostry, wiem jak potrafią wyglądać relacje rodzeństwa bywa wesoło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Viki
Fotka fajna, choć jak wrzuciłam na fb to kilka uwag że karmię butelką dostałam


Serio??? Nie wierzę.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Jakoś mnie to nie dziwi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ale się rozczuliłam

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Są osoby dla których kp to jedyna słuszna droga i każda inna opcja jest zła. Wszystko ma wady i zalety, gdyby nie butelka nie byłoby takiego fajnego obrazka I naprawdę dla Młodego to ważne, że może pomagać, widzę po jego zachowaniu.

Ps. Męczy mnie to odciąganie więc teraz z jednego karmię bezpośrednio, bo tam wolniej i mniej leci i Mała jakoś daje radę, z drugiego odciągam i daje z butelki


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-11-25 06:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Viki niestety tak jest w każdym temacie nie tylko kp, ale ubierania, wychowania, wprowadzania glutenu i milionie innych spraw i co jest dla mnie było dziwne, że matki same na forach się pociskają i każda uważa, że wszystko wie najlepiej.
Moja żona jeszcze przy synu zaglądała na grupy i pytała, ale przy córce już prawie w ogóle bo czasem matka matce wilkiem
Ale teraz to już chyba normalne i we wszystkich sprawach są wojenki
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Viki - dla mnie w jakimś sensie kp to jest "jedyna i słuszna droga" - ale dla mnie! Mogę poradzić ale co mnie obchodzi/ albo jakie mam prawo komentować decyzję innej osoby? I tak jest teraz we wszystkim - nie wiem skąd się to bierze, ze ludzie dają sobie takie szerokie "prawo komentowania". To tak jak z zakazem przerywania - do q..wy nędzy - ja tego nie zrobię, ale to MOJA SPRAWA, po co włazić innym ludziom w tak intymne sprawy?
Sorki, ale podkurzyłam się generalnie bo fota słodka i taka wydawałoby się prorodzinna, prodziecięca, taki prolife na 100%:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-11-25 09:09:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium