SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10058 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214352
Viki - gratulacje i dużo zdrowia
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607709
Paatik, Julietta współczuję

Kabo, Miss dzięki
Kabo w sumie na porodówkę to weszłam i wyszłam, więc można było nie zauważyć

Póki co cały czas jesteśmy na cycku, bez dokarmiania choć z tym akurat w tym szpitalu nie ma żadnego problemu. Zupełnie inaczej niż w poprzednim szpitalu, nikt tu nie robi problemów, położone rozdają butelki z mlekiem wg życzenia. Nie ma terroru laktacyjnego, także duży plus.
W domu pewnie będzie butla dodatkowo, w sumie wolę swoje, sprawdzone niż te szpitalne jednorazówki. Mała potrafi wytrzymać 3-4h bez jedzenia, ale ma też fazy na cycka co godzinę rzuca się jak odkurzacz a to niestety boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
Viki - a moze jak terroru nie ma to i Ty na luzaku i cycki na luzaku - i oszczędzisz sobie roboty z butlami...
O której mogą Was dzisiaj wypuścić? Przed południem jeszzce?
A tak w ogóle to był poród rodzinny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2908 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73467
Gratulacje dzielna Kobieto!
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607709
Nadinka dzięki

Paatik poród rodzinny był, tyle że mąż musiał mieć odzież ochronną. W sumie to się nie odczuwa w szpitalu całej tej covidowej paniki. Jedynie maseczki poza salą i na wizytach i brak odzwiedzin.

Wypis dają po południu między 12-17, mamy już potwierdzone wyjście na badaniach, czekamy na papiery

A co do karmienia, to jeszcze kilka maratonów i zaraz będę miała strupki. Jak część karmień zastąpie butlą i dam cyckom odpocząć to nic się nie stanie, u Młodego to się dobrze sprawdziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
No to juz czekam az Was wypiszą i jakoś tak się uspokoję:)

W pierwszym momencie jak przeczytałam "kilka maratonów" - pomyślałam "od kiedy ta Viki chce zacząć już biegać? moze można sutki okleić plastrem, żeby koszulka nie raniła?". Dopiero po chwili załapałam, ze to Mała ma maraton ssania...
Zobacz do jakiego myślenia o sobie mnie przyzwyczaiłaś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607709
Paatik haha ale się uśmiałam na razie mniej czekają inne maratony
W każdym razie jest napewno jeden duży plus kp - miałam kontrolne usg i lekarz mówił, że szybko wszystko wraca na miejsce, pewnie dzięki hormonom przy kp. Także fajnie, że nam się udało i nie ma tego całego terroru i stresu. Teraz czekam na nawał, to dopiero zacznie się zabawa

A poza tym dziś znacznie lzej i łatwiej mi się chodzi. Już o spacerach myślę, a tu czytam, że znowu chcąc nas zamknąć?! Najwyżej będę chodzić na drugi koniec miasta do sklepu "po pieluchy na promocji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
Polecam smarowanie czysta lanoliną i takie osłonki wietrzace





Zmieniony przez - cod123 w dniu 2020-10-28 11:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Viki gratulacje! Duża zdrówka Wam życzę!
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium