SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Taa i jeszcze ręką mi się urwie
Niestety hormony w ciąży robią bałagan w organizmie, stawy się rozluźniają i wogóle człowiek nie funkcjonuje tak jak powinien. Ech...
Jak ja wytrzymam tyle bez chodzenia to nie wiem.
Ciekawe czy będę miała siłę na kule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Cod a tyle co pisałam u Ciebie że współczuję leżenia i nie wiem czy bym dała radę. A teraz sama muszę leżeć. Ech....






Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-03 17:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
No jak widać każdy coś masakra oby się szybko zagoiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Viki--przykra sprawa ,lecz bądż dzielna i śmigaj na maxa na kulach
ręce masz silne --dasz radę
to mówiłem ja --ten co śmigał po amputacji długo długo przy pomocy kul
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie nie wierzę ale jak widać Ty + prosta droga to kiepskie równanie.
Viki zdrowiej i uważaj na siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22582 Napisanych postów 11134 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356172
Uuu, to się koleżanka załatwiła koncertowo. Ale znając Ciebie będziesz z kulami śmigać.

Tak mi się jakoś skojarzyło ->

2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Dzięki

Paawo też nie mogę uwierzyć. Ja najwyraźniej jestem stworzona do terenu a nie asfaltu. Serio.
Miał być marszobieg. Zrobiłam 0,5km marszu, później ćwiczenia - przysiad, wykroki chodzone, unoszenie kolan, skip b, defilada. Następnie trochę ponad 3km, w terenie gdzie było sporo truchtu. Żadnego dyskomfortu, biegło się świetnie. W drodze powrotnej widziałam że idzie spora chmura, więc przyspieszyłam i zegarek pokazywał tempo 5:40, tętno jak zwykle ok. 159-160 czyli u mnie norma. Po czym dotarłam do asfaltowej drogi, trzeba było przejść krótki odcinek pod wiaduktem i na drugą stronę dalej w teren. I właśnie IDĄC po tym asfalcie krzywo stanęłam i chrupło.
Nadal nie wiem jak doszłam ok. 1 km do auta z taką nogą. W sumie dopóki nie ściągnęłam buta to nie było źle.

Kurde jakbym to zrobiła w lesie na korzeniach czy na zbiegach, czy gdzieś w terenie, podczas biegu to ok, zdarza się. Ale idąc po asfalcie. To już trzeba mieć mega pecha.

A najgorsze i tak przed mną, bo muszę zastrzyki. A ja nie cierpię igieł i zastrzyków (m.in. dlatego nie poszłam na weterynarię). Sama sobie nie zrobię napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73478
Viki współczuję bardzo.
Ale miałaś pecha. Trzymaj się tam.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium