SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
26.05 wtorek

Znowu dzień w biegu, do południa sporo rzeczy do zrobienia, do tego wycieczka po sklepach - nie lubię Na szczęście większość udało się załatwić i można kontynuować remont. Tym razem chociaż jedzenie udało się ogarnąć, więc wpadł szybki trening pleców w domu. Później krótki bieg.

Trening]

- rozgrzewka, m.in. mobilizacja z kijem, inverty łopatkowe 10x góra-dół, 10x przód-tył, łopatkowe w podporze

1. Inverty 50x
12+8+8+8+6+8

oczywiście na raty, przerwy ok 30sekund, ciężko idzie bo mam bardzo nisko poręcze

2. opuszczanie z izometrią 5 sek w 3 punktach
5x pałki+kulki

waga rosnie więc coraz trudniej, a nie jest to dobry okres na dokładanie ciężaru i bicie rekordów

3. wiosło gumą jednorącz
30x pałka /15x kulka /15x kulka

dla urozmaicenia gumę zapinam do różnych chwytów, żeby łapki nie odzywyczaiły się od zabawek

4. uginanie na bicka z gumą
3x20


Wieczorem jeszcze był brzuch:
- zmodyfikowany dead bug 3x15
- tilt przy ścianie 3x20

Po treningu pleców trochę biegania. Fajnie się biegło, mogłabym spokojnie dłużej ale czas był ograniczony. Były dwie przerwy na marsz. Pierwszy odcinek truchtu najpierw z górki, później płasko bo betonie a nastepnie bardzo sliska i błotnista ścieżka, gdzie biegłam ostrożnie żeby gleby nie zaliczyć. Idealnie to widac na wykresie tempa. Kolejny odcinek po asflacie, gdzie problemem były mijające się auta (bardzo wąsko) a ostatni to trawa + beton. Tętno 160 może się wydawać wysokie, ale dla mnie to bieg spokojny (zresztą podobnie wyszło na badaniach wydolnościowych).
Oczywiście przez cały dzień ładna pogoda, ale jak wysłam biegać to zaczeło padać











Na zdjęcia jedzenia nie było czasu Po południu na bogato, od Młodego dostałam czekoladki a mąż kupił lody i zamówił pizzę. Na wage nawet nie wchodziłam



Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-05-27 10:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Co dp przyszłej płci - zawsze jest szansa, ze młodziak ma siusiaczka podwiniętego i tylko wyglada jak dziewczynka na USG. W drugą strone ponoc pomyłki sie nie zdarzają:)
Ale zawsze tez mozesz wychować chłopczycę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Na poprzednim usg Pani doktor powiedziała, że na 90%, teraz, że na 100%. Nawet pytałam, czy jest szansa, że się jednak okaże, że chłopak, ale Pani doktor stwierdziła, że nic na to nie wskazuje. Jak na kolejnym usg potwierdzi, to nie ma co liczyć, że będzie inaczej.
Ja się boję wpływu koleżanek, bo widzę co się dzieje w przedszkolu, już takie małe chodzą z pomalowanymi paznokciami, bo jedna przyszła to reszta też chce Mamuśki też odpicowane jakby codziennie na imprezę szły
Poza tym, jak już wspomniałam w dzienniku Kaki wszystko będzie trzeba kupować od nowa, a mam naprawdę sporo fajnych rzeczy po Młodym w szafie. I trzeba się będzie tego pozbyć, szkoda. Zamiast autek lalki kupić... kurde ja się lalka nie bawiłam wcale Zawsze z chłopakami gdzieś latałam, w piłkę grałam, na rowerach jeżdziliśmy. Dlatego dziewczynki to nie moje klimaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Chyba niepotrzebnie długi film sobie kręcisz... Mała do 3 lat jeszcze nie bedzie wiedziała ze chce lalki. Dostanie samochodzik i bedzie nim jeździła dokładnie tak jak jej starszy brat pokaże... Jeszcze w przedszkolu i we wczesnej podstawówce bedziesz wzorem i może uda Ci się Młodą oderwać od ogólnych trendów i "dziubkowania" w instagramie. Potem niestety juz moze być różnie - co wcale nie znaczy, ze MUSI! No i zeby się nie okazało, ze Małż zapragnie królewny w różach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No ale może akurat Mała pójdzie w Twoje ślady? Ja byłam różowa i miałam po 6spinek na głowie, a moja Sis za to ani jednej i od małego nie poddawała się trendom. Ale naprawdę rozumiem strach przed uderzeniem w róż... Myśląc o drugim u nas zawsze się pojawia słowo chłopczyk, drugi synek... Ale tak na prawdę jak o tym myślę, to najważniejsze, że było zdrowe i spokojnie się urodziło
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja mam dwie córki i starsza wolała Tomka, złomka, wszystko jedno jej w co się ubiera byle było wygodne itd, a młodsza siedziała w lalkach, zabawach w szkołę, sklepik i przebiera się 3x dziennie, ubiór musi się zgadzać w lustrze , także zupełnie inne
teraz obydwie siedzą zgodnie przy kompach, grają mniej więcej w to samo, a tylko inna tematyka na YT leci
także nie ma co się martwić na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Julietta wiadomo, że zdrowie najważniejsze Ja się po prostu nastawiłam, że będzie chłopak, jakoś dziewczynki wcale nie brałam pod uwagę.

Paatik mój mąż ma chrześnicę, która ma 2 lata starszą siostrę. Już trochę widziałam

Kabo uff, czyli różnie bywa
No cóż, liczę na to, że obecność starszego brata uchroni nas przed różem


A poza tym wiecie, w kwestii koparek, wywrotek, hotwheels, złomka, toma holowanika itp. to jestem już ekspertem Obecnie jesteśmy na etapie odgadywania marek samochodów, np. a te ślady opon to co za autko? a takie dwa listki? a błyskawica?
a tu będzie trzeba uczyć się od nowa...


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-05-27 11:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Viki gratulacje córeczki
Ogarniesz , ogarniesz. Co do ciuszkow nie wszystko musisz wymieniać. A teraz w sklepach jest tyle ślicznych rzeczy dla dziewczynek i to nie różowych.
I jako mama 3 chłopców to powiem Ci, że dobrze mieć córkę :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Gratulacje!
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium