SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Dzięki
Oby teraz juz szlo tylko w brzuch Z miską na razie bywa różnie, bo wielu rzeczy nie jestem w stanie zjeść, odpadły zupelnie koktajle, ktore były podstawą mojej miski. Zdarza się, ze cały dzien jestem na sucharkach, ewentualnie kisiel/budyń i chleb z masłem.

Wczoraj w końcu zrobiony trening na rozruch.

9.04 czwartek


Trening

1a. wyciskanie hantli leżąc na piłce
5,5kg x12 /6,5kg x10 /8kg x8
1b. wiosło hantlą
10,5kg x12 /12,5kg x10 /15kg x8

2a. wyciskanie talerza jednorącz stojąc
5kg x10 /x10 /x10
2b. wznosy bokiem
1kg x10 /x10 /x10
2c. wznosy w pochyleniu
1kg x10 /x10 /x10

3a. przysiad szeroko + wspięcie na place
10kg x12 /x12
3b. rdl jednonóż
15kg x10 /x10
3c. zmodyfikowany dead bug
x12 /x12
3d. bird dog
x10 /x10

4. machanie nogą
2x30

Po treningu mam zakwasy w nogach, góry nawet nie czuje. Nogi zaniedbałam siłowo, to nie ma co sie dziwić. Podzielę pewnie trening tak, żeby na plecy czy klatę robic wiecej cwiczeń. Trening poczatkowo z partnerem treningowym, robilismy serię na zmianę. Później Młody przeszkadzał tak, że nie dało się ćwiczyć.
Poza tym trochę pochodzone - od sklepu do sklepu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Za drobne ręce, ciekawe, bo przecież masz silne ręce, a mięśni na tej fotce zbytnio nie widać. Może takie ujęcie?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Ja zawsze miałam dorbne ręce. Najlepszy przykład, że siłownia nie zrobi z kobiety Hulka Dodatkowo im wyższy bf i więcej wody tym mniej widoczne mięśnie. A ja tej wody sporo załapałam.
Większość czołowych zawodniczek OCR to dorbne, wysuszone kobiety. Mięśnie są wyraźnie, ale nie duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
Viki
Ja zawsze miałam dorbne ręce. Najlepszy przykład, że siłownia nie zrobi z kobiety Hulka Dodatkowo im wyższy bf i więcej wody tym mniej widoczne mięśnie. A ja tej wody sporo załapałam.
Większość czołowych zawodniczek OCR to dorbne, wysuszone kobiety. Mięśnie są wyraźnie, ale nie duże.
To prawda
Partner treningowy jednak rośnie jak na drożdżach!
Oby jak najdłużej chciał być partnerem treningowym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Mam nadzieję że będzie miał adhd po mnie a nie siedzenie przed kompem jak tata

Dziś dnt. Krótki spacer do sklepu i tyle. Rano malowanie jajek, oprócz tego zrobiłam pasztet, babkę cytrynową i mazurka. Jutro jeszcze makowiec, babka piaskowa, sałatka, bigos... no jest trochę roboty

Przy okazji jeszcze taka obserwacja. Jak nie biegam to jakoś mniej jem owoców a znacznie więcej mięsa. Przy regularnych treningach biegowych było odwrotnie.







Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-04-10 19:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Widać przypływ pozytywnej energii

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Dampaz nie nazwałabym tego pozytywną energią Ale plus taki, ze od kilku dni nie wymiotuje i mogę zrobić coś więcej niż tylko leżenie w łóżku.

Dziś również bez treningu, a na dodatek bez spaceru bo miałam sporo roboty i brakło czasu. Zrobione babki, makowiec, mazurek i pyszny pasztet. Plus kilka innych rzeczy.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jak tak patrzę na te jajka, to raczej mi się z dużym jointem kojarzą niż jakąś pozytywną energią
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nooo pasztet to bym zjadł - widać ze zdjęcia że super
mazurki i babki (w sensie ciasta) mnie nie ruszają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
_Szajba_
Jak tak patrzę na te jajka, to raczej mi się z dużym jointem kojarzą niż jakąś pozytywną energią

Don't worry, be happy.. jajka prawie jak Jamajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium