SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Fighter, Paatik i dlatego uważam że skoro niektórzy nie potrafią myśleć racjonalnie i zadbać o siebie to trzeba ich chronić chociażby zamykając kościoły. Ze starszymi to często jak z dziećmi - nie przetłumaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
13.03

Dziś tylko krótki spacer i tyle z aktywności. Ból głowy powoli zaczyna odpuszczać, a katar już nie przeszkadza w spaniu więc jest lepiej, choć nadal jakos siły brakuje. Pogoda w kratkę, wiatr dość mocny więc na razie nie ryzykuje biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dobra decyzja. Wykurujesz się do końca a na pewno przełoży się to na wyniki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Po takiej przerwie to trucht mnie zabije

W każdym razie zawody do końca kwietnia odwołane, podobnie jak różne treningi i szkolenia. Większość imprez przeniesiona na październik, będzie ciekawie bo jednak tylko cztery weekendy w październiku

W czerwcu miały się odbyć ME we Włoszech, wczoraj odwołali i przenieśli na 2021.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
No trochę nam zaraza namieszała w życiu.. ale dla Ciebie Viki to może być błogosławieństwo.. w końcu odpoczniesz, doleczysz się bez wyrzutów sumienia, że mogłabyś w tym czasie tyle rzeczy..
Ja mam tak, że jak jestem zła, to sprzątam.. a że sytuacja mnie wk****ia niemiłosiernie to wczoraj pomyłam okna, poprałam firanki i dostałam takiego szwungu, że za dwa tyg. będę miała wszystko na wysoki połysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
No mi wyjątkowo namieszała i nie mam tu na myśli planów startowych. Trudno, nic nie poradzę.

Biegi odwołane, ale dziś przypadkiem natknęłam się na coś takiego Już zapisana i opłacona, jak tylko nas w domach nie pozamykają to biegnę. Piękny medal

https://www.wirtualnebiegi.pl/kolekcja/frontpage/bieg-wiosenny-pakiet-podstawowy-medal 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przez chwilę myślałem że to jakaś akcja służąca pozyskaniu funduszy na hospicja, domy dziecka czy choćby ochronę środowiska.

Mam propozycję.
Pobiegnij te 10km, ja Ci to zaliczę a w nagrodę będziesz mogła sama sobie taki medal zrobić.
Zaoszczędzone fundusze przeznacz na lody dla syna

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Szajba już się zapisałam a dokładnie to kupiłam medal bo ładny. Będzie motywacja żeby tyłek ruszyć, choć pewnie nie będzie to 10km i niekoniecznie bieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium