SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Moja siostra, ktoś ma jakieś pytania?
Vikuska tam gdzie jej miejsce


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-09-14 21:21:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Bardzo Wam dziękuję

Szajba relacja będzie, ale dziś kolejny wyjazd i start, tym razem dla zabawy w fali Open

Paawo tylko dwie kobiety skończyły z opaską, ale głupio tak jak jeden schodek podium pusty, to zaprosiłyśmy też dziewczyny, którym się nie udało
A Młody zadowolony, ukończył z moją pomocą, ale póki co to on się nie ściga, raczej jest zafascynowany trasą, zatrzymuje się, opowiada Coraz lepiej mu to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Brawo!
Powoli nadrabiam zaległości.
Wreszcie działa Internet

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Dampaz dzięki

Dziś był bieg w Open dla zabawy, 5km i rzeczywiście było wesoło Organizator źle oznaczył trasę i się zgubiliśmy Szczegóły jutro, bo dziś padam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Wiem, że pewnie Wszyscy są ciekawi co się wczoraj wydarzyło na biegu, ale najpierw będzie relacja z soboty


14.09 sobota
Commando Race Kraków, 7km

Najpierw na rozgrzewkę zaliczyłam krótką trasę z moim małym Pająkiem (fotki). Radzi sobie coraz lepiej
Później mój start na 7km. Na starcie stanęło na niewiele, tylko 6 czy 7 zawodniczek. Nie było żadnej mocnej biegowo dziewczyny, ale wszystkie dobrze radziły sobie na przeszkodach, więc zapowiadała się fajna rywalizacja.

Początek dość mocny, chciałam znaleźć się w czołówce Większość dziewczyn została w tyle, tylko jedna zawodniczka biegła tuż obok i co chwilę zmieniałyśmy się na pierwszej pozycji. I tak biegłyśmy we dwie, od czasu do czasu rozmawiając Wszystkie przeszkody wchodziły od strzała, większość nie była dla mnie wymagająca i w sumie nie było ich dużo. Trasa mocno biegowa. Tym razem biegłam z pasem, więc kontrolowałam tętno.

Jednak jak to bywa w OCR, zawody są nieprzewidywalne. Choć w sumie do przewidzenia było, że spotkamy się wszystkie na najtrudniejszej przeszkodzie, zawsze tak jest
Pierwszy raz na tym biegu pojawiła się bardzo trudna przeszkoda - Wariat Ten sam co mi zabrał opaskę tydzień temu na MP Tym razem był w bardziej niekorzystnym układzie, poprzedzony wiszącymi oponami. Samo przejście z opon do położonego wyżej wariata było ciężkie.
Pierwsza próba moja i koleżanki - nieudane. Wiedziałam, że będzie zabawa. Chwila odpoczynku i druga próba - to samo.
W międzyczasie dobiegły kolejne dziewczyny. Szybko stało się jasne, że praktycznie na tej przeszkodzie rozegra się walka o podium. Te którym się najszybciej uda, będą miały szansę na wygraną.

Moja główna rywalka podjęła kolejną próbę i... przeszła.
Ściągnęłam rękawiczki, wzięłam magnezję, spróbowałam i - udało się
Paawo - przeszłam tego głupiego wariata

W sumie to byłam przekonana, że nie mam szans dogonić rywalki, ale sukces na wariacie dodał sił w nogach Chwilę biegłam sama, aż w końcu dogoniłam. Całą resztę trasy biegłyśmy "łeb w łeb", co zresztą widać na fotkach. Walka o zwycięstwo rozegrała się na przeszkodach przed samą metą. Był do pokonania multirig (kółka) i 3 różne ścianki. Z multi zeszłam kilka sekund szybciej i starałam się za wszelką cenę nie oddać prowadzenia na ściankach, choć z moim marnym wzrostem to lekko nie było Ostatecznie wbiegłam na metę z czasem 01:05:34.25 mając 30 sekund przewagi
Co ciekawe, tylko my dwie pokonałyśmy wariata, reszta zawodniczek oddała opaskę na tej przeszkodzie.


































































Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-09-16 11:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Czytam i ....jakbym tam była:) Zdjęcie gdzie się czołgasz w tych zasiekach nadaje sie do reklamy damskich oddziałów czerwonych beretów czy innych Navy Seals:)
Complimenti!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Zabieram się za lekturę !!!
Powodzenia, będę śledził, tym bardziej, że sam lubię takie "zabawy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
gratulacje raz jeszcze, relacja jak zwykle super wciągająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jeszcze raz brawo!
Świetna relacja
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium