SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
U mnie bez zmian czyli niedoczas... okazuje się, że człowiek planował na działce relaks a w rzeczywistości ciągle coś, ciągle trzeba robić, ogarniać, kupować... Np. teraz podczas upałów okazało się, że trzeba koniecznie posadzić jakieś krzewy i małe drzewka żeby zacienić chociaż część ogrodu bo nie ma się gdzie schować przed słońcem więc się dokształcam w temacie drzew i krzewów


26.06 niedziela


Z samego rana pobiegane. Tym razem spokojny bieg po płaskim, po 30 minutach było 10x 15-20 przyspieszeń technicznych (nie na maksa) na długich przerwach.








27.06 poniedziałek

Trening w domu, podobny jak tydzień temu. Tym razem tylko 2 obwody bo przy takiej temperaturze nie da sie ćwiczyć. Kilka zmian zrobiłam, m.in. odpuściłam burpee bo w upał nie dam rady, za to wpadły ćwiczenia na nogi i tyłek - swing i wejścia z gumą. Ogólnie wyszedł super trening, szczególnie w podciąganiu ogromny progres Z jednej strony efekt niższej wagi, z drugiej więcej mam w planie ćwiczeń z masą ciała a mniej z ciężarami.
Na rogrzewkę były próby stania na rekach, ale jakoś nie mogłam dolecieć do ściany. Oprócz tego kruk.






Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-06-27 21:16:03

I jeszcze w ramach ciekawostki - wczoraj wracaliśmy ok. 19, przejeżdżaliśmy drogą koło zalewu gdzie od lat biegam. Droga dość ruchliwa, z jednej strony zalew, z drugiej ogromny plac budowy bo robią obwodnicę. Nad zalewem mnóstwo spacerujących ludzi, także z psami. I nagle przez drogę przechodzi rodzina dzików, z małymi warchlakami. Pierwszy raz widziałam dziki w tej okolicy, a biegam tu naprawdę długo o różnych porach. I teraz trochę strach...

Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-06-27 21:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Ale ten czas szybko leci...

28.06 wtorek

Bieganie z samego rana. Rozgrzewka, później po płaskim 2x2/2 + 4x1/1 + 6x30/30.
Dwuminutówki miały być w okolicy 4:00, niestety pierwsza wyszła za wolno, druga już lepiej. Minutówki chciałam po 3:50, ale tu był problem że zaczynałam za szybko a później nie mogłam utrzymać tempa. Trzydziestki to dramat, miały być 3:40 a wyszła tragedia. Zdecydowanie 30 sekund to dla mnie za krótka przerwa, żeby odpocząć przed kolejnym odcinkiem. Im krótsze tym gorzej to wypada.






















29.06 środa

Rano rower, trochę ponad 20km w ramach odstawienia dzieci do placówek i wycieczki do sklepu ogrodniczego 10km w jedną stronę. Mam problem z jazdą pod górkę, czwórki ledwo dają radę, a po 20km pomimo że trasa raczej płaska to czułam już że mocno popracowały.

W domu trening. Rozgrzewka, później próby stania na rękach i tym razem udało się dolecieć do ściany. Filmy wrzucę później.

Następnie:
1a. Rdl jednonóż + wiosło
2 serie: 20kg x6 na nogę + 2x bez wiosła, 1 seria tylko rdl 12x na nogę
1b. pompki tricepsowe 5kg
3x12

2a. Bułgary cc
3x10
2b. Pompki na palcach przy stole
3x10

3a. Pike push up
3x3
3b. Wyciskanie stojąc 20kg
3x5
3c. Face pułk z gumą
3x12
3d. Narciarz z gumą
3x12

4a. Wznosy bioder jednonóż na podwyższeniu
3x8 na nogę
4b. Unoszenie nóg do świecy
3x8

5. 10x obwód
- schody 5kg x2 piętra
- zmiany rąk na nunczakach
- unoszenie nóg w zwisie 1x + wznosy kolan 8x








Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-06-29 20:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90545
Rodos.. mam działkę 4 sezon i to był chyba moj najlepszy zakup. Daje mi dużo satysfakcji, ale i pracy. Miałam szczęście ze zdecydowałam się wtedy kupic bo teraz ceny poszły nawet trzykrotnie w górę ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Gosik ceny teraz to dramat, szczególnie w samym Krakowie i okolicy, a na dodatek i tak co chwilę zabierają bo coś budują. Nam się udało teraz kupić dość tanio, ale 30km dalej i trzeba jechać pół godziny. W każdym razie warto. Póki co to roboty mnóstwo i na relaks mało czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
I znowu zaległości....


30.06 czwartek

W założeniu spokojny bieg po górkach, ale z truchtem na każdym podbiegu. W praktyce wyszło dużo w S3 czyli bardziej intensywny bieg niż planowałam, ale ci się dziwić skoro od samego siedzenia człowiek się rozpływał i tętno wysokie. Ponad 30 stopni o 9 rano to nie są dla mnie warunki do bieganie. Dobrze że się przepisałam na Zbója na 42km bo o ile w zimie sobie radzę o tyle w upale biegać nie umiem, a nie wiadomo jaka będzie pogoda.










1.07 piątek

Cały dzień na działce, sporo roboty. Wieczorem po powrocie krótki trening w domu, duchota taka że nie było czym oddychać. Jakieś 28 stopni w mieszkaniu

4x obwód
- nachwyt 5x
- pompki 10x
- łydki 10x na stronę jednonóż + 25x obunóż

3x obwód
- jevelin press 11,5kg x5
- wiosło jednorącz 20kg x6
- wznosy kolan w zwisie 15x
- dead bug z izometrią 5x na stronę



Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-07-02 22:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Wczoraj pobiegane, dziś pobudka o 5 żeby zdążyć pobiegać przed wyjazdem na działkę. Na miejscu jeszcze nie zdążyliśmy wysiąść i się rozpakować, a Mała pokazała że jest gorszym diabłem od swojego brata i gorsze adhd ode mnie... Tak wykombinowała, że nam spadła ze schodka w aucie, wysokość poniżej moich kolan ale wystarczyło żeby wylądować na SORze. Na rtg złamany obojczyk. Właśnie jesteśmy w drodze do szpitala dziecięcego, zobaczmy co dalej... Naprawdę nie mam siły do tego dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
Ojej, ale bidulka oby jak najmniej sie nameczyla z tym zlamaniem i stabilizacja tego, ale pech


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-07-03 13:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Biedna . Niech szybko wraca do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Ile ma lat? Miałem już dwie 6-latki z obojczykami, okolice 6 tygodni w ortezie i można było już lekko ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium