SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607689
Ponad rok czasu mi zajęło, żeby zrozumieć że trening biegowy nie polega na pobijaniu swojego rekordu czasu za każdym razem

Ja w sumie nie mam dnia wolnego w tygodniu, chyba że zrobię dwa treningi w jeden dzień, to wtedy kolejny czasem wypadnie wolny. Dla mnie luz jest wtedy jak mam tylko krótkie spokojne bieganie 35min. albo krótki trening siłowy jak dzisiaj

Zanim dzisijeszy trening to najpierw tabelka z biegania. Tak wyglądał ostatni tydzień:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Mega obroty! Podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607689
No trzeba się jakoś do tego ultra przygotować
Jeszcze ten tydzień mocniejszy zakończony zawodami w weekend i kolejny luźniejszy.


3.01 poniedziałek

Nogi odpoczywają więc dla odmiany góra.


1. Wiosło jednorącz
20kg x8 /20kg x8 /15kgx12 /15kg x12 /guma x50

2a. Floor press
10kg x12 /10kg x12 /8kg x20 /8kg x20
2b. Narciarz z gumą
4x20

3a. Wyciskanie stojąc jednorącz
10kg x6 /8kg x10 /8kg x10 /5kg x15
3b. Seria 1-2 russian twist 12x
Seria 3-4 speica brzucha 10kg x15


Na koniec spam książkowy
Zaczęłam czytać Stopy w Chmurach. Dla odmiany nie amerykański, ale brytyjski świat biegów górskich. Oni z tą angielską pogodą to nie mają tam łatwo
Mało mam czasu na czytanie więc pewnie mi to zajmie trochę. Póki co podoba mi się styl autora i poczucie humoru



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22557 Napisanych postów 11123 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356106
Viki

Zaczęłam czytać Stopy w Chmurach. Dla odmiany nie amerykański, ale brytyjski świat biegów górskich. Oni z tą angielską pogodą to nie mają tam łatwo
Mało mam czasu na czytanie więc pewnie mi to zajmie trochę. Póki co podoba mi się styl autora i poczucie humoru



Czytałam, generalnie na plus i wg mnie warto, fajnie pokazany zupełnie inny świat biegania po górach. Chociaż mam też do tej pozycji kilka ale... Ale to już napiszę jak skończysz (pewnie dasz znać razem z opinią), żeby nie podrzucać swoich sugestii.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607689
Ghorta trochę czasu mi to zajmie. Na razie czyta się całkiem fajnie.


Treningu na razie nie wrzucam, bo za mną dopiero bieganie a jeszcze siłowy w planach, wrzucę jak wszystko zrobie

A póki co będzie o jedzeniu
Postanowiłam zwiększyć ilość białka w diecie, ale nie chcę przesadzać z nabiałem a zbyt duże ilości strączków mi nie służą. Jedynym wyjściem jest powrót do jedzenia mięsa, bo od jakiegoś czasu jem raczej rzadko i w małych ilościach. Niestety odzwyczaiłam się od typowego "kurczaka z ryżem", za to uwielbiam wszystkie wege kotlety, placki, burgery itp. pełne różnych warzyw i dodatków. Zaczęłam więc eksperymentować i do tych wege przepisów dorzucam mięcho. Póki co całkiem nieźle to wychodzi, nawet mąż i Mała jedzą
Tu akurat kotlety mielone w wersji z warzywami i serem żółtym:









Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-01-04 12:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Mielone wieprzowinka chuda, najlepiej samemu mielić bo sklepom nie ma co ufać.
Dodaje do tego startą na grubym oczku cukinie lub dynie + cebulki troszkę sklejam to białkiem jaj najczęściej ale to zależy od mięsiwa często nie trzeba nic dodawać i wychodzą przepysznie. "Smażę" bez oleju na patelni lekko podlanej wodą

Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607689
Dzięki, spróbuję. Widziałam w Twoim dzienniku kilka fajnych przepisów, będę próbować w najbliższym czasie Dla siebie i Młodej smaże bez tłuszczu, ale mąż lubi tradycyjnie smażone
Odkąd spróbowałam przepisów wege dodaje zielone praktycznie do wszystkiego, głównie szpinak, jarmuż i cuknię drobno posiekane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zrobiłem się Głodny !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Cukinia ekstra. W tamtym roku zasialiśmy cukinie i dynie to do tej pory cały zamrażalnik jest tego bo cukini było z 50 szt takich jak dwie stopy i 9 wielkich dyń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607689
Kebul to zjedz coś

Strong akurat za dynią nie przepadam, ale cukinia do wszystkiego się nadaje.


Akurat jestem przy kompie to jeszcze taka ciekawostka. Wspominałam, że mam dylemat czy dam radę pobiec XRun 38km tydzień po UTM45. Z racji tego, że wygrałam pakiet na XRuna w konkursie to teraz chyba nie mam wyjścia Chciałam się zapisać, patrzę że limit czasu to tylko 6h więc bardzo mało, ale w sumie przewyższenia 1400m więc niewiele więcej niz na wrześniowym półmaratonie a trasa prawie dwa razy dłuższa. Patrzę na profil trasy, a tam większość trasy z górki Może dam radę o ile czwórki sie nie zbuntują



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium