SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73484
Cichaczem czytam co u Ciebie się dzieję i wiem, że trochę przebojów z Młodą macie. Trzymam mocno kciuki by udało się to wszystko jakoś ogarnąć i by Mała się nie męczyła.

Moi też siedzą w domu. Uważam ,że zrobili im ogromną krzywdę tym zdalnym nauczaniem, tymi zakazami. I teraz już nawet nie chodzi mi o naukę.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Nadinka to jest przykre jak dzieci muszą się izolować, dorosły ma problem siedzieć w domu a co dopiero dziecko


5.01

Dziś udało się poćwiczyć i nawet coś nagrać

Obwód 3x
- przysiad z gumą 20x
- pompki przy stole 8x
- monster walk 20x
- podciągania łopatkowe na linach 8x

Wieczorem może trochę sie porozciągam. Filmik wrzucam, ten kruk na końcu to nie z dzisiejszego treningu, ale zmontowałam film na fb i nie chciałam juz drugi raz robić nowego.
Dziś bez spaceru bo leje od wczoraj bez przerwy.








Jeśli ktos jest zainteresowany jak tam u nas sprawa z karmieniem:
Po kilku bardzo kiepskich dniach podałam wczoraj specjalne mm. Mała oczywiście nie wypiła, pluła i miała odruch wymiotny Wymieszałam pół na pół z moim mlekiem i wypiła. Tak podaję od wczoraj pół na pół i nie wiem czy to kwestia mleka, ale mam dziś inne dziecko w domu. Wszystkie drzemki w łóżeczku, bez stękania, bąków i płaczu. Plecy w końcu odpoczęły od chusty i czasu dla siebie mam więcej. Dodatkowo karmienie z butli zajmuje mniej czasu. Jedyny minus, że na razie muszę ściągać mleko, a nie lubię tego. Pewnie za jakiś czas zwiększe ilość mm aż całkiem przejdziemy na to mleko, bo nie ma sensu się męczyć. Różnica naprawdę ogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
No pozytywne wiadomości

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
To dobrze. My daliśmy też kiedyś, ale nie pomogło. A jakie dałaś? Jakieś comfort?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Enfamil Comfort, tam jest obniżona zawartość laktozy i częściowo zhydrolizowane białko. Jakby nie pomogło to zostaje Nutramigen, tam nie ma ani białka ani laktozy, to już typowe dla alergików. I podobno śmierdzi szczurami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Paatik nie wiem, jeszcze nie testowałam tego mleka, ale takie opinie czytałam. Chyba że kiedyś było lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Nutramigen kiedyś był bardzo drogo z tego co pamiętam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73484
Trochę śmierdzi. I na receptę była normalna cena. Mój jeden też na tym mleku chowany.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium