SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
18.11 środa

Tym razem tylko rozciaganie bioderek wg filmików Angeli:









Następnym razem mam zamiar wypróbować film od Szajby a na bioderka to:




Spacer był, ale krótki (pewnie maks 2km) i raczej spokojny. Nie włączyłam zapisu aktywności. I jeszcze wrzucam taką ciekawostkę odnośnie tętna spoczynkowego - cały czas idzie w dół.




I jeszcze na koniec wracam do kwestii karmienia, jakby ktoś był ciekawy
Poprawa teoretycznie jest, bo mleka jakby mniej, ale i tak cały problem polega na tym, że na początku leci za dużo i za szybko. W efekcie początek karmienia jest bardzo nerwowy dla Małej, która się rzuca i krztusi. To oczywiście spowodowało problemy z brzuchem, co się negatywnie przekłada na spanie. Konsultowałam to z położną, próbowałam karmić leżąc na plecach, dawałam krople i nic. Raz dałam moje mleko z butelki, już nawet nie pamiętam z jakiego powodu i okazało się, że jest dużo lepiej, brzuch nie boli a Mała spokojniejsza. Spróbowałam kolejny raz, ewidentnie to nie był przypadek. Jak daje z butli (antykolkowa) to jest lepiej, jak bezpośrednio z piersi to dramat Także póki co mam dwa razy więcej roboty, nie tylko mycie butelek i laktatora ale i odciąganie mleka. Takie to są uroki karmienia piersią Teoretycznie mogę jeszcze próbować karmić przez nakładki, ale w sumie co za różnica, i nakładka i butelka to silikon. A teraz przynajmniej mąż zadowolony, bo tez może karmić Nawet planuje to wykorzystać i jak będzie okazja to wyjdę z domu na samotny spacer




Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-11-19 11:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
Jak plusy jakieś są w tym "mieszanym" karmieniu to tylko korzystać .... i na spacer chodzić jak najczęściej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No właśnie to jest KPI, jak mi nie szło to też chciałam dawać moje z butelki, tylko że ja ściągałam po 30 ml, więc nie poszło Hehe. Czytałam, że to najtrudniejszy rodzaj karmienia, bo właśnie nie dość, ze butelki to jeszcze odciąganie, ale może w praktyce nie jest tak źle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Paatik w sumie podobne plusy jak przy mm

Cod cała trudność jak dla mnie polega właśnie na odciąganiu. Jeszcze w dzień ok, ale w nocy to dwa razy więcej roboty i czasu. Nie wiem jak długo tak dam radę. Na razie mleko jest więc i tak nie mogę po prostu przestać karmić i w nocy muszę odciągnąć bo spać się nie da. Jak jest możliwość to angażuję męża - on karmi a ja siedzę z laktatorem. Na dłuższą metę tak się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Paatik to fakt, ale z drugiej strony laktator nie działa tak dobrze jak dziecko. Nie wiem czy mi zależy aż tak żeby inwestować w kolejny sprzęt, który nie koniecznie okaże się lepszy.


Wracając do wypisek:

Wczoraj (czwartek) trening "siłowy" i krótki spacer.
Dziś (piątek) rozciąganie wg filmiku od Szajby. Spacer też był, miało być krótko więc nie włączyłam zegarka a wyszło sporo chodzenia.
W ciągu dnia jak jest możliwość to robię też ćwiczenia na MDM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A ja nadal pozostaje w szoku jak Ty szybko wracasz do siebie
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Julietta może dlatego że do końca ciąży byłam aktywna, dzień przed porodem zrobiłam kilka km spacer po lesie
Jeśli chodzi o samopoczucie to poza niewyspaniem jest ok i chętnie bym wróciła do ambitniejszych treningów Ale to dopiero po wizycie u ginekologa i u fizjo się okaże, czy organizm wrócił do normy i czy jest gotowy na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No i jak wrażenia po tym rozciąganiu? Odpoczęłaś sobie?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No na pewno, widzisz ja leżałam od 28 do 33 tygodnia, w tym prawie 2 tygodnie z otwartymi wodami także dla mnie to, co czytam u ciebie to abstrakcja Ale Ci kibicuje całym sercem i lubię czytać, co nowego u Ciebie

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium