SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Szajba aktualnie robimy remont i naprawdę nie ma problemu z pozbyciem się śmieci. Wymienialiśmy m.in. pralkę, kuchenkę gazową, lodówkę, piecyk w łazience. Na złomie jeszcze mąż jakieś grosze za to dostał, nic nie musiał dopłacać. Jak już wspomniałam u nas 2x w miesiącu odbierają też śmieci wielkogabarytowe, nie ma za to żadnej dodatkowej opłaty, wszystko w ramach comiesięcznej opłaty za wywóz śmieci. W lamusowni jest nawet segregacja, odpowiedni rodzaj śmieci wrzuca się do danego kontenera, nic tam nie płaciliśmy.

Śmieci zostały wyrzucone w mojej okolicy więc piszę jak to wygląda u nas. Może w innych częściach PL jest inaczej.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-18 10:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Właśnie u mnie to samo,

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
A styropian? U nas ze wszystkim nie ma problemu prócz tego. Nigdzie nie chcą przyjąć, a jak wrzucisz do kosza na nesegregowalne to zostawią cały kosz.
Mam już worek tego i stoi w garażu.

Niestety w lesie koło mnie też ktoś wywalił ostatnio komplet starych opon. Zresztą co chwilę się na coś natykam i nie mogę pojąć, że jeszcze to jest możliwe skoro we wszystkich okolicznych wsiach jest obowiązek opłacania wywozu śmieci.


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2020-06-18 13:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Poran ze styropianem z opakowań nie ma problemu, zabierają zarówno jak jest w śmietniku na tworzywa sztuczne i jak stoją obok śmietnika większe kawałki.

Podobno tylko z budowlanym jest problem:
https://odpady.org/gdzie-wyrzucic-styropian/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22590 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356192
Ja kojarzę, że przy zakupie sprzętu AGD sklepy przywożąc nowy bez problemów zabierają stary - ja w ten sposób oddałam starą lodówkę i kuchenkę. Pralki też zabierają. Także opcje pozbycia się zużytego sprzętu są, wystarczy chcieć, a nie być po prostu złamanym chuyem.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2020-06-18 18:47:11
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Ghorta dokładnie, różne są możliwości.


17.06 środa

Dość aktywnie wyszło. Najpierw lekki trening w domu, jak zwykle czasu mało więc tylko plecy i brzuch. Jeszcze chciałam kilka ćwiczeń zrobić ale jakoś ani sił, ani za bardzo czasu, bo chciałam jeszcze zdążyć zrobić marszobieg. Trening spokojny ale fajny, na "ufo" niełatwo robić podciągania łopatkowe ze względu na wymagający chwyt. Wszystko robię w siadzie, opierając nogi na ziemi. Jak mi będzie niewygodnie to będę ćwiczyć siedząc na krześle Plus taki, że póki co nie bolą plecy w odcinku piersiowym jak w poprzedniej ciąży.



Kiedyś wspominałam, że mam problem z movie maker, bo mi rozciąga filmy i to co pionowo jest długie i chude, a to co poziomo krótkie i grube. Nie wiem czemu tak, wydaje mi się, że wcześniej działało normalnie a popsuło się odkąd chciałam film obrócić.





Po ćwiczeniach marszobieg, udało się trafić w okienko pogodowe. Bardzo fajnie mi się biegło, ale starałam się robić odpowiednio długie przerwy
Wrzucam tez fotki, tym razem bez śmieci.












Jedzonko
Składniki koktajlu na śniadanie (czasem tez jako dodatek do obiadu i kolacji, baza to owoce i warzywa a w zależności od potrzeb dorzucam tłuszcz głównie w postaci nasion lub węgle - kasza jaglana, amarantus, quinoa). To jest tez główny powód dla którego nie lubię liczyc kcal. Gdybym chciała wszystkie składniki zważyć i policzyć to bym pół dnia nad układaniem miski spędziła. W efekcie na redukcji jem często to samo i mało różnorodnie bo tak łatwiej liczyć. Zdecydowanie wolę nie liczyć



Do obiadu warzywa, soczewica, tofu wędzone więc prawie wegański gulasz. Prawie bo jeszcze wrzuciłam oscypka








18.06 czwartek

Dziś tylko krótki siłowy. Planowałam 4-5 obwodów, siły były ale czasu brakowało. Meble przyszły rano więc miałam mnóstwo roboty przez cały dzień.
Rozgrzewkowo pompki łopatkowe na paraletkach, fajnie wyszły i miałam wrażenie że zakres ruchu większy niż jak robię na stole.
Wiosło hantlą trochę w innej formie - założyłam obciążenie tylko na jeden koniec i złapałam tak jak na fotce, w efekcie chwyt jak w przypadku nunczako.











Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-18 20:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja dziś krzesła składałam, jeszcze stół ma przyjść i fotel dla małżonka. Lubię takie składane meble.. bardziej niż puzzle
Tak z daleka to już mały brzuszek widać.. za chwilę może być ciężko biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Tsu brzuch wcale nie jest mały, czuję się jak Buka z Muminków, szczególnie jak sukienkę ubiorę
My dziś składaliśmy wielką szafę. Jeszcze mnie czeka przenoszenie rzeczy. Niedługo w końcu będę miała trochę miejsca do ćwiczeń to może nawet filmiki będą częściej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie wiem Viki jak u Was, ale elektrośmieci nie wolno wyrzucać do gabarytowych czy normalnych , chociaż to i tak lepiej niż do lasu czy gdziekolwiek
za to w WAW można zamówić sobie odbiór elektrośmieci z domu jak ktos nie ma jak dostarczyć do punktu zrzutu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Kabo skoro ktoś miał jak wywieźć w pola to mógł tez zawieźć w odpowiednie miejsce o którym wspomniałam wyżej. A jak naparwdę ktoś leniwy i ciężko, to już lepiej zostawić coś takiego pod śmietnikiem niż w polach, bo jak wspomniałam złomiarze szybko się tym zajmują i zwykle takie śmieci nie leżą dłużej niż jeden dzień. W każdym razie zgłoszone przez aplikację i przez stronę, bardzo jestem ciekawa czy ktoś się tym zajmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium