SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venom Viper i inne Powery

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Bralem wczesniej dymaburn i jeszcze raz go kupie, ale tego tez sobie nie odmowie:)
Mozesz Bull porownac do dymaburn, jezeli oczywiscie stosowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dymaburn to inna kategoria ( nazwa dobrze sie kojarzy)
na początek ok
Viper jest znacznie mocniejszy ale zapewne mniej bezpieczny

spadki?

tłuszcz nie tylko na brzuchu się odkłada
na łapach niestety tez
wiec obwody i tu muszą lecieć
oczywiście można łaczyć redukcje fatu z cyklem kreatynowym
wtedy stres z tym zwiazany jest mniejszy jak i spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
stosuje jakos juz 2 tydzien . pierwsza dawka to 2 capsy przed treningiem . zaczelo mnie troche telepac . wbilem sie jak najszybciej na bieznie zeby pobiegac . po ok. 30 min. przestalem i raptownie zebralo mnie na pawika . plytszy oddech . czym predzej wsiadlem na rower zapodalem wysilek i bylo wporzadku . popedalowalem kolejne 30 min pozniej szybko brzuch . po treningu czulem sie elegancko . kolejne dni juz bez takich jazd . w moim wypadku rozkreca sie na dobre gdzies po 40 min. z zegarkiem w reku zaczyna mnie delikatnie nosic . w sumie jak nie mam treningu to zapodaje 2 capsy w robocie . odziwo uspokaja mnie i zmienia nastawienie psychiczne . co mam robic to robie i nie zwracam uwagi na inne postronne rzeczy . apetyt na minus , jednak w moim wypadku tylko jesli jadlem z godzine wczesniej . jesli nie jadlem pare godzin wczesniej to nawet po 2 capsach na raz musze zjesc cos .
na temat spalania nie chce sie wypowiadac bo w tym samym czasie spozywam inne srodki wiec trudno mi obiektywnie odniesc sie do tego punktu .
dzis zauwazylem ze znowu zaczalem ... kvrwa nie wiem jak to powiedziec ... lata mi szczeka , cos jak po bialym .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
molu86
bynajmniej nie zauwazylem zadnego stanu euforycznego . pobudzenie owszem - kozackie , zwlaszcza kiedy sytuacja tego wymaga .

Bull
"niebawem spróbuje wejść na 3x1 "

ja nie probuje . bynajmniej teraz tak mysle .
no chyba ze sytuacja bedzie wymagala

juz wiem . wyzej chodzilo mi o szybkie szczękanie zębami

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2009-08-28 09:42:50

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Bull odbiegajac troche od tematu, poza crack'iem brales cos fajnego przedtreningowe? fajnego = dobre pobudzenie, wytrzymalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
edycja zabroniona bo ktos napisal wiec pisze kolejny post bo cos przyszlo mi do glowy

"odziwo uspokaja mnie i zmienia nastawienie psychiczne . co mam robic to robie i nie zwracam uwagi na inne postronne rzeczy "
- znaczy wytlumia negatywne emocje .mowiac zwiezle cos co mnie wkvrwialo parenascie minut wczesniej i z doswiadcaenia wiem ze bym lapal wkvrwe dalej przestaje sie liczyc . nie zwracam uwagi , nie biore nic do bani

porownalbym pobudzenie do tego kiedy wypije 2,5 - 3 litra kawy w przeciagu 30-40 min .jako ze nie pijam kawy nawet sporadycznie po takiej ilosci rowniez mnie telepie i nosi plus skupienie . na poczatku stosowania vipera rowniez niektore przedmioty wylatywaly mi z rak . co ciekawe zawsze bylem podatny nawet na male ilosci red bulli . 2 dni temu z rana zjadlem 2 lewiatany ,jako ze po 2 godzinach szlem grac w tenisa uznalem ze minal za krotki odstep czasu by zarzucac vipera ale chcialem cos na pobudzenie wiec wstapilem na stacje paliw zakupilem 5 duzych redbuli , wypilem w odstepie max 35 min i nic . zero fazy .nie dzialaly . cos jak zanik tolerancji

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlece tu wieczorem
bo fajny temat sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 631
Hmm zaciekawil mnie ten temat zwiazany z Viperem nie jestem na biezaco co do supli, wiec stad moje pytanie jest to nowy wypust ?(Viper), jezeli rzeczywiscie tak ladnie dziala to mmoze sie skusze dodam ze wczesniej bralem (thyrotherma,starego (dobrego) Venoma oraz tego nowego teraz mam calutka paczuszke Drena, odpalam go w poniedzialek.
;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8683
I co panowie macie jakieś relacje z brania tego vipera brał ktoś, może ktoś jest wtrakcie bo interesuje mnie on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no biorę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono + ???

Następny temat

Który fat burner bez saidów do ckd/skd

WHEY premium