SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vale tudo dobre dla nowego?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Witam zaczęłem się interesować sportami walki, w mojej najbliższej okolicy najtaniej i najlepiej jest mi iść na trening vale tudo,
chciałbym dowiedzieć się czy dla osoby zaczynającej od zera jest to odpowiednia dzidzina sportu czy może wybrać coś innego np. ju-jitsu
początkowo interesowałem sie bjj jednak w okolicy nie mam gdzie iść na to.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
vale tudo to nie sztuka walki tak gwoli scislosci

ale jak masz jakas sekcje pod katem vale tudo to szczerze polecam ci isc, ja tak zrobilem i widze ze idac na kickboxing jak zamierzalem (czysty lut szczescia ze poszedlem na shootfighting) zrobilem dobrze-lepiej odnajduje sie w parterze z uderzeniami

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
A co robi sie na pierwszych treningach vale tudo?
Jak one mniej więcej wyglądają
chyba nie jest tak ja patrzy wszyscy mnie naparzają :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
zanim zaczniesz miec sparingi to troche minie ;] na poczatku mas ztakie podstawy, kroki , podstawy wyprowadzania ciosow, jakies proste kombinacje ciosow, takie przepychanie sie w parterze, proste rzuty ;]

z reszta, duzo zalezy od trenera, kazdy moze co innego dac.

a treningi pod vale tudo sa calkiem dobre na poczatek, to sa treningi przekrojowe, mozesz zobaczyc gdzie czujesz sie najpewniej, uczysz sie przydatnych rzeczy. a uczenie sie czegos innego zeby isc na mma/vale tudo jest bezsensem, wszyscy ktorzy przychodza z boksu/kicboxingu/tajskiego obrywaja w parterze, a ludzie z bjj dostaja czesto zanim uda im sie kogos do parteru sprowadzic ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
Ja myślę ze Vale Tudo nie jest zbyt dobre dla poczatkującego,powód prosty - Vale Tudo to przekrojówka i sądzę że za dużo tego jak dla początkującego,moim zdaniem lepiej jest zacząć od np. BJJ i puźniej gdy już "liźniemy" trochę parteru można zacząć dokładać nowe rzeczy.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No spokojnie, jak i trener bedzie rozsądny to Cie nauczy od podstaw i postawy bokserskiej i gardy w parterze( elementy bjj).
Na pierwszych treningach bedziesz trenował to co reszta o tyle że uproszczone i jeśli trener jest dobry to przywiąże większą uwage Tobie i pokaże co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ja jak poszedlem to na pierwszych treningach trenowalem bardziej indywidualnie, uczylem sie podstawowych uderzen, krokow, w parterze natomiast bylo troche ciezej-na poczatku bylem najlzejszy i takie rzeczy jak sweepy z gardy itp byly dla mnie trudne, no i poza tym wiadomo technika kuleje na tym etapie. ale trener podszedl do tego bardzo profesjonalnie, pokazywal mi podstawowe ruchy, wyjscia lokciowe, mosty itp a na trudniejsze rzeczy pora przyszla pozniej. jak dla mnie cwiczenie przekrojowo z dobrym trenerem jest rozsadnym wyborem

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
spoko, idź na VT, nie pękaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
pewnie ze idz na MMMA.... ja chodze jestem najmlodszy ale spoko ;] wczoraj mialem sparing zadaniowy ;] obilem 18 latka jest ladnie :D atmosferka w takich klubach jest zawsze superancka.. nie pekaj ;)

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
zdecydowałem sie idę na 1 trening w przyszłym tygodniu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 603
MMA-idź:) im pozniej pojdziesz tym wiecej czasu stracisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 rzeczy, które powinny być zmienione w MMA

Następny temat

Kto to jest ?

WHEY premium