SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vale Tudo Radomsko

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50311 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie mam pytanie o Vale Tudo w Radomsku. Kto prowadzi i jak wyglądają treningi. Może ktoś z was tam trenuje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 179
Te zajęcia już się nie odbywają w Radomsku. Teraz przeniesione są do Przedborza. Lekcje 50zł na 1 miesiąc, zajęcia 2x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 11379 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47331
Hmmmm czyzbys byl z tej dziury jaka jest Radomsko?

myslalem ze tylko ja tu mieszkam

A wiec zajecia prowadzi Marek Kieruzal tel. 502 347 493
50zl 2x w tyg sekcja dopiero co powstala slyszalem ze koles jest dobrym trenerem
ja trenuje kyokushin a czas poki co nie pozwala mi polaczyc kyoku z vale tudo ale to sie zmieni

jesli chodzi o Radomsko to uwazam ze jest to najciekawsza propozycja jesli chodzi o SW
kumpel ktory chodzil na kyokushin teraz tam zaczal trenowac i chwali sobie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10960 Napisanych postów 50311 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Nie mieszkam w Radomsku ale bardzo niedaleko i zastanawiam się nad treningami w Radomsku. Napisz mi jeszcze kim jest trener i jakie ma "papiery", jak wyglądają trningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7630
Trener jest instruktorem Kicka, jest dobrym fighterem, nie wiem jak wyglądają treningi, bo z Łodzi miałbym daleko ale znam gościa i wiem co potrafi

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 11379 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47331
jak to wyglada nie jestem ci ws stanie powiedziec bo bylem na pierwszym treningu zeby obadac co i jak

a wiec byl parter wchodzenie w nogi i pare dzwigni kopniecia i uderzenia rekami
z tego co kumpel mowil to jest sporo parteru

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7056
kosa w jakie dni sa treningi o ktorej godzinie i dokladnie gdzie
ps.mozna isc na pierwszy i zobaczyc jak to wyglada moze przyjedziemy zobaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
treningi wtorek 16.30 czwartek 18.30 trening trwa cos ok 1.5h
mozna zobaczyc pewnie pierwszy trening bedzie za free

ps.zbierz ekipe i zapraszam zrobicie rozpierduche i po sekcji vale tudo Radomsko

Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2004-03-17 20:21:33

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7056
nie o to chodzi zeby cos rozwalac ale o to aby sie czegos nowego nauczyc.
postaramy sie zajrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Narwaniec : wiem zartowalem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
Jako, że temat jest sprzed 4 lat to zadam pytanie: jest nadal w Radomsku to Vale Tudo? Jeśli jest to czy szesnastolatek (dość wątły ;p) bez doświadczenia w SW ma tam czego szukać? Jeśli nie ma, to co jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KICKBOXING - sekcje w Warszawie

Następny temat

Toruń samoobrona

nutloveb