SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5919 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126363
To i ja dodam swoje trzy grosze w poniedziałek zacznie się 4 tydzień na vlcd micha u mnie bez wymyslow 0,5kg kuraka 0,5kg twarogu + warzywa. Pierwsze dni 3-4 dni ciężkie bez ww, co jakiś czas jakieg bóle głowy i duża suchosc w ustach, w kolejnych dniach wszystko się unormowało nie ciągnęło do jedzenia itp ratowałem się cola zero i naleśnikami białkowymi było spoko, treningi na fajnym poziomie bez dużych spadków siły aero 3x 30min week niestety w tym 3tyg dopadł mnie kryzys , ssanie na ww , duże poirytowanie , wahania nastrojów ogromna ochota na zjedzenie wszystkiego co wpadło w oko czy to w sklepie czy domu w ciągu 3,5 tyg spadło 7-8KG i w pasie 7cm jest plasko przez całe vlcd bez lądowan ale myślę po lądowaniu będzie ładnie to wyglądało myślę że jeszcze wroce do tego systemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1112
WSRH666
myślę po lądowaniu będzie ładnie to wyglądało myślę że jeszcze wroce do tego systemu

Zobaczysz się w lustrze po ładowaniu i porządnym treningu, tak WIELKI jeszcze nie byleś (chociaż wymiary poszły CI w dół) , sam się ze dziwiłem, że tak pioronujący efekt można osiągnąć w zaledwie parę tygodni.

Btw. jak robisz te naleśniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 7428 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45047
Zaczęły się sny o słodyczach

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4224
Witam potrzebuje pomocy jestem na VLCD i moj organizm jest strasznie slaby dzisiaj jest 7 dzien i wychodza mi plesniawki na wargach i w srodku buzi nawet nic przez to nie mozna zjesc moja sist stosujac tez podobna diete to samo miala wiec moje pytanie brzmi jestem zmuszony wegli zwiekszyc np jak wejde teraz z 1300kcal na te 2200kcal 2.5g bialka 2-2.5g wegli i 0.5 tluszczy to bd dobrze i dalej bd dobrze redukowac fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5919 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126363
karzel 400ml bialek jaj +wpc robie z tego mase i na patelnie fajne wychodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1112
WSRH666
karzel 400ml bialek jaj +wpc robie z tego mase i na patelnie fajne wychodza

idę robić ;)
Dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
karzel od Karpia wzięłem ten przepis i mega pomagają na vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1524 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15475
panowie niedługo mi sie dieta konczy i czas wejsc tylko nie wiem na co... na bilans swoj zerowy?? czy stopniowo dodawac kcal i ww.???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 7428 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45047
a co chcesz osiągnąć? jak wchodzisz na mase dop****** co tydzien 500kcal i git, wiele na prawdę wiele możliwości jest.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8627
@Rosco - witaminy dostarczasz do organizmu? Jakie ilosci warzyw w siebie wrzucasz ? Twoj organizm jest widocznie bardzo oslabiony i podatny na zakazenia. A powstają wlasnie z powodu braku witamin + oslabienia + saa. Kup sobie pakiet witamin, wit. C, i cos antygrzybicznego do paszczy.

100% Creatine Confessor by injection!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

Fruzelina