SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
No właśnie. Ja w niedzielę i poniedziałek zrobiłem konkretne ładowanie a dzisiaj już "ketonków" więcej niż glukozy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78718
Witam, chcialem sie pochwalic swoimi poczynianiami na VLCD ktore udalo mi sie zrobic. Jestem juz 8 tydzien i zlecialo 16kg, pierwsza fota pączek 105kg, druga juz 89kg. Zadnego podkladu SAA nie bylo, choc bylo w planach [test/meta+clen], ale jednak dosc szybko to poszlo wiec obylo sie bez i tyle udalo mi sie zrobic samym treningiem silowym 3x w tyg + spalacz. Moze i rewelacji nie ma, ale ja jestem z siebie bardzo zadowolony

http://i59.tinypic.com/2u55dw4.jpg

Teraz mysle cos wrzucic i wtedy dolaczyc bieganie do tego i stopniowo zwiekszac kalorie [moze rekomp wyjdzie ] Takze diete jak najbardziej polecam.

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
Wiec pokrotce opisze swoja przygode z vlcd, moim zdaniem piekna sprawa juz jakis czasem zaczalem sie przekonywac do probowania roznego rodzaju diet i systemow dietetnych u mnie wychodzi 1450kcal 240g bialka 7-8g wegli i 50g tluszczu( wysoko z racji oszczednosci i szamania 700g watrobki) pierwsze 2-3dni to byla magia z wagi 97kg polecialo wody i glikogenu na 92kg(po treningu po 20h postu), moim podstawowym bledem po 5dniach vlcd bylo ladowanie bo tak zaladowalem ze 2 dni zarcie lodow itd(same wegle proste i zlozone akurat z tym sie trzymalem) ale wiadomo ketoze strzelilo i znowu trzeba bylo cisnac, w takiej sytuacji ratuje 24h postu i w tym czasie zrobic dobrey trening i kardio woda i gliko szybko schodzi, na vlcd jade juz obecnie z 4tyd wpadlo nie powiem sporo czitow przez ten czas co jest glupota i sam o tym dobrze wiem, od paru dni leci bardzo czysto i nie zamierzam robic typowego czitowania, jezeli mozecie cisnijcie ile wlezie bez napewno wyjdziecie na tym korzystnie, a jezeli juz chcecie zrobic dodatkowo to zaladujcie z 500g mielonego z warzywami albo sporego steka lub nawet sernik sobie zrobcie byle nie dowalac niepotrzebnie wegli jak juz robic czita to typowo bialkowego ewentualnie z tluszczami a nie jakis syf typu pizza/kebab z lodami. Moja aktualna waga to 90kg wiec polecialo 7kg w ciagu tych 4tyg i tutaj powiem ze napewno jest to sporo tluszczu bo poprawa sylwetki jest bardzo widoczna, na podklad leci 50mcg t3(nie polecam przekraczac 50mcg dawka na vlcd wydaje sie optymalna) cyklicznie dodaje heliosa, leca u mnie tez aero jako ze przed silowym wrzucam 45mg efki i 600kofy ladnie mozna po treningu jeszcze pobiegac, podklad z saa: 50mg propa+100mg tren ace+100 mastera p wszystko e2d, a zapomnialem dodac ze aktualnie lece vlcd+if w oknie 17-21, sprawdza sie idealnie jak ktos pracuje po pracy mozna zrobic trening i aero i zabrac sie za jedzenie i po wcisnieciu takie szamy w 4h czlowiek polozy sie spac to lepiej sie glod ogarnia bo w pracy nie mam mozliwosci podjada a po pracy odrazu trening wiec idealnie sie u mnie sprawdza

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2014-04-10 14:22:13

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139513
tez sie bawie w vlcd (4 dzien)
250-300b/0w (sladowe z warzyw)/0t
zawody mam 26 kwietnia
problem w tym ze nie moge krecic aero (poki co jestem w szpitalu i dop. jutro wychodze,, ale aero nie pokrece jeszcze z 2 tyg)
dodac clen jak wyjde ?
leci 75 mcgt3 i duzo trenu

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2014-04-10 14:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
-blinG- sprawdzi sie dobrze bez aero ja wlasnie sporo stracilem bez, aero u mnie to bieganie i bardziej dla zdrowia i kondycji je robie, jezeli jestem wykonczony po treningu to na sile ich nie wciskam bo nie ma potrzeby, clen smialo dodaj jak masz t3 zaj**iste kombo ja mam wzw i clena nie bardzo moge wiec leci jedynie helios zeby nie obciazaj watroby

ps. dodam cos od siebie na temat sodu, wlaczylem jakis czas temu 5g ed soli morskiej ale wiekszej roznicy nie czuje, sprawdze jeszcze 10g ed moze cos poprawi ale przy takiej kalorycznosci nie ma co sie spodziewac wielkiego nabicia nawet na wielkiej ilosci sodu, wody leci 5-6litrow

jak ktos chce najlepsze wyniki na vlcd to ladowac 1kg-1,5kg kuraka troche warzyw i po problemie, jakbym mial odpowiednia ilosc $$$ to tak wlasnie by szlo


Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2014-04-10 14:50:07

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
KruQ
Praktycznie pierwszy posiłek z większą ilością węgli wybije Cię z ketozy.


Nie masz racji kruq. Z autopsji wiem, że po całym dniu ładowania węgli, ba nawet dwóch bo sobota i niedziela, w poniedziałek byłem w keto ;) więc to bujda

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93945 Napisanych postów 363755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666977
ja przez 2 tyg zjechałem 5 kg po ładowaniu weekendowym wróciło 4 z powrotem w poniedziałek rano tak było.Dzisiaj już ogólne mniej ok 5 kg,tak więc szybko zeszło to co nabiłem bo w 4 dni,zobaczymu jak dalej bedzie szło,cały czas miałem sporo tłuszczy ok 60-80 dziennie i ww do max 20 teraz jeszcze tłuszcze poszły w dół i jest ich tyle co z 3-4 jajek całych i tyle.Minus to zero pompy mimo przed treningówek i siła spadła,ale nie tak drastycznie.Leciało 500 cypio 500 bolda i 500 deki,odpadła deka doszedł tren na razie 300 mg ace za tydzień wskakuje na 600 enana i ze 200 może 300 ace week.Leci tez 50 t-3 i joszka 20 mg na czczo,po t-3 wrzucę clen

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
kolego wyzej po 2 dniach ładowania juz u mnie paski pokazały wynik negatywny czyli brak ciał ketonowych wiec szybko wylatujesz z ketozy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
GYMwork to jest fizjologia a nie bujdy czy mity. Jeżeli weryfikowałeś paskami to znaczy, że do kitu miałeś te paski. Poczytaj troszkę czym jest ketoza, kiedy i dlaczego zachodzi a wiele spraw się rozjaśni bo okażą się po prostu logiczne

Poczytaj też od początku ten temat i zwróć uwagę jak tutaj chłopaki się zastanawiali czy przykładowe 7g węgli w posiłku już ich wybije z ketozy czy jeszcze nie. Gdyby było jak piszesz, to jesteś głodny - szamiesz jabłuszko albo bananka czy grahamkę i luzik bo przecież 500g (czy więcej) węgli nie wybije Cię z ketozy to co dopiero 50 czy 60



Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-04-10 15:16:58

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3190
Liczycie tłuszcze z mięsa ? Przestalem jesc kure i jem 800-900g wołowiny i raz jest to antrykot, udziec czsem rostbef + poledwica i tak mnie to nurtuje. No i czy VLCD moze byc nazywany VLCd jezeli mam +/- 10-20g ww ? Jedzac 250g twarogu + 80g prochu ( kazeina + WPI/WPC ) to juz jest z 11-15g wegli.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium