SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Może jak bym nazwiska znał to może bym kojarzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Obie mają na koncie tytuły MP jedna nawet sporo
Pewnie je poznasz w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no dzięki Tadek
Chyba za sędziego będę. Miło
Staram się być obiektywny i wychwytuje różnice.
Jedni mają przeprost a inni niedoprost. Ale w obu przypadkach nie ma to kompletnego wpływu na zatrzymanie u góry sztangi czyli wyraźny akcent. Goldi mega siła z tą 102 kg x 20
Ładnie. Gratulacje.
Fajnie że temat się obudził znów.
Pawiem tak od siebie że np. wyciskanie WW połową masy ciała czy tam np 40 kg to faktycznie prędkości są super i aż korci bez zatrzymania.
Kiedyś taki rekord zrobiłem w 60 sekund wycisnąłem 40 kg 101 powtórzeń pełny wyprost oczywiście no ale bez akcentu no wiadomo oj to była prędkość haha ale przy 100 kg to inna zabawa i siła musi być ale też i wytrzymałość żeby za szybko się nie spompować ale też tak aby nie paść po 15 tym powtórzeniu 100 kg

Podziwiam np czy Tadka czy innych kolegów i koleżanki którzy potrafią grubo ponad 100 powtórzeń zrobić np. w 5 min około 40 czy 50 kg a dziewczyny 25 kg

Szacun dla Was
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Dzięki Maniek przyznam się ze praca mięśni całkiem inna niż przy normalnym, spięta klatę miałem jak diabli 100 razy w minute to jest wyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Wycwiel teraz możesz oceniać moje niedoprosty, musiałem nogi rozrzeszyc dla Ciebie haha jak to brzmi by łokcie wyprostować zaliczasz mi te nędzne 78 kg?


?feature=share
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
No to ciśniemy dalej te śmieszne ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Tak w Pucharze Spartana ( Uginanie ramion w ścisłej formie ) będzie egzekwowany zapis regulaminu mówiący o wyprostowanych ramionach przed i po boju .
No i wygląda że w WW "mocno " będzie egzekwowany " akcent " ( chwilowe zatrzymanie sztangi na pełnym możliwym wyproście ). Sędziowanie będzie wyglądało tak że jeden sędzia liczy wykonane ruchy drugi skupi się na błędach które będzie sygnalizował odpowiednią komendą . Od liczby wykonanych ruchów zostaną odjęte zasygnalizowane błędy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Będzie się działo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie
Będą emocje
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium