SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITA-MIN MULTIPLE SPORT - NOWA, WZMOCNIONA FORMUŁA!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Liquid S- w Polsce chyba mocniejszych nie znajdziesz i to jest najważniejsze. Nie wiem tylko jak z wchłanialnością, nie jestem chemikiem nie wiem czy tlenki, glukoniany czy może fosforany są najlepiej wchłanialne. A może chelaty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Rosic w Polsce nie dostaniesz? sam mam w domu kilka innych suplementów multiwitaminowych z dużo silniejszym składem (Adam, Special Two z Now'a), a wejdź dopierwszego lepszego sklepu z suplami to zobaczysz sam (albo wejdź na portal aukcyjny). Suple oczywiście kupione legalnie w Pl.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jestem prawinikiem jak wielokrotnie podkreslam
ale
mozna kupic wiele preparatow ktorych legalnie w Polsce nie powinno byc wytwarzanych

to co widze to raczej odbieram jako luki w prawie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Biniu niekoniecznie, bo siłę preparatów takich nie ocenia się wyłącznie czy ona ma 1500 czy 1200 % RDA tylko również ilość składników. Zobacz wspomniane przeze mnie produkty co mają w składzie. To tej pory nie było ograniczeń aby w takie preparaty dać takie skłądniki, więc o żadnym łamaniu prawa nie ma mowy.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie mialem na mysli konkretnie witamin
ale paradoks (?)
mozemy w sklepach kupic cos
czego wg prawa nie moglibysmy wytworzyc w PL - np spalacze
byc moze na zasadzie zalozenia mozemy to rowniez przeniesc na witaminy (?) - nie moja dzialka wiedzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, ale to taka rozmowa - trochę o "niczym". Myślicie, że Oli żałuje nam jakiegoś minerału czy jakiejś witaminy? Jakby mógł, to wrzuciły tego całą wywrotkę. Albo nie pozwalają na to przepisy, albo pojemności kapsułek.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
EE tam - skoro inwestowaliście w Mega Capsy to zawsze można zainwestować w jeszcze większe, żeby napakować optymalną ilość.

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
takie wielkosci pileczki pingpongowej najlepiej zawsze mozesz łyknac o jednego kapsa wiecej jak Ci tak duzo potrzeba :D

Zmieniony przez - xxxxxl w dniu 2010-01-22 11:03:24

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Sławek ale chyba nikt rozsadny nie ma pretensji do Olimpa o sklady bo jestesmy swiadomi restrykcyjnego prawa , pretensje raczej dotyczą tego że osłabienie składu przedstawiane jest jako wzmocnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
raczej zmiana
a magnezu jest wiecej formalnie mozna wiec mowic i o wzmocnieniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które witaminki

Następny temat

CHEAT MEAL by Akop

WHEY premium