SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITALMAX HARDCORE STYLE- NOWA KOLEKCJA UBRAŃ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94164

Witam.
Od dziś dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej a także w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi przy ul. Gdańskiej 54 nowa kolekcja ubrań VITALMAX HARDCORE STYLE.
Wszystkie ubrania są bardzo dobrej jakości, wykonane z czystej bawełny.
W tej chwili do nabycia są:
T-Shirt z krótkim rękawem
T-Shirt long z długim rękawem
Bluza treningowa z krótkim rękawem
Bluza treningowa z długim rękawem
Koszulka polo z kołnierzykiem
Bluza dresowa z kapturem rozpinana
Bluza dresowa z kapturem bez expresu

Dokładne opisy, ceny i zdjęcia ubrań na stronie www.atleta.pl

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2007-09-29 13:14:28

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41556
muszę przyznać ze bardzo fajne cena mnie zaskoczyła ze w miarę ludzka jak na ubrania firm kulturystycznych.

jeszcze żebyście podali dokładne dane ubrań (inetersuje mnie Vitalmax hardcore style-tshirt long-długi rękaw)dł. rękawów (dla rozmiaru L najpejej)itp.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Big_rideR w dniu 2007-09-29 13:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1838 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38622
Powiem szczerze że myślałem że ceny będą wyższe a tutaj miłe zaskoczenie
polówka mi się podoba szczególnie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94164
Jeśli chodzi o rozmiary to ubrania są różne, to znaczy L w T-shirt niekoniecznie odpowiada L w bluzie.
Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to proszę o zapytanie na maila atleta@atleta.pl o konkretny wymiar konkretnej rzeczy i będziemy mierzyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45993
bluza z kapturem fajna
ale jaki napis na plechach wielki..

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059
Ciuszki bardzo fajnie się prezentują

ceny też dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 421 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24197
Noszac bluze Vitalmaxa tym samym reklamuje ta firme. Sonbaty, nie uwazasz, ze powinniscie dodawac ciuchy za free do jakis zamowien, a nie sprzedawac? Reklama w dzisiejszych czasach jest bardzo kosztowna a my musimy jeszcze zaplacic zeby reklamowac Vitalmaxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52351
jeszcze spodnie treningowe by sie przydaly

bluze napewno jakas sobie kupie

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Snoopy, częściowo oczywiście masz rację, ale tylko częściowo.
Koszulki reklamowe które rozdawaliśmy za free i dorzucaliśmy do zamówień były na początku naszej działalności (czarne z zielonym napisem na plecach).
Ta kolekcja powstała, można powiedzieć, na życzenie naszych klientów którzy ciągle upominali się że na rynku jest niewiele fajnych kulturystycznych ciuchów. Dlatego zrobiliśmy nie reklamówki, które kosztują 5 zł i można je dawać za darmo, ale ubrania których łączny koszt produkcji wyniósł kilkadziesiąt tysięcy zł i nie stać nas po prostu na rozdanie tego.
Wierz mi, że różnica pomiędzy ceną wyprodukowania a ceną sprzedaży jest tu na tyle niewielka że i tak traktujemy to w kategoriach reklamy a nie zarobku bo wiadomo że część towaru się i tak rozda. Już na "dzień dobry" każdy z pracujących dla Vitalmaxa dostał komplet ciuchów i kosztowało to razem ok 5000 zł
A poza tym, piszesz że "musimy jeszcze płacić żeby reklamować Vitalmaxa". Nic nie musicie, po prostu dzięki temu że nam się chciało to zrobić, to ludzie identyfikujący się z naszym sportem w każdym calu (a jest ich wielu) mogą coś fajnego na siebie założyć.
Ja, gdy zaczynałem ćwiczyć, specjalnie u krawca szyłem na zamówienie szerokie kulturystyczne spodnie z kolorowego, wzorzystego materiału. Tak bardzo chciałem przyszpanować że jestem pakerem
Oczywiście czasy się zmieniły, gusta też, ale ja w dalszym ciągu lubię chodzić w ciuchach które pokazują że ćwiczę, np. w Animalu za który też płacę.
Junior, spodnie także są w planie, ale musimy wybrać jakiś fajny model.

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2007-10-03 12:40:34

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 421 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24197
Rozumiem
Jestem bardzo zadowolony z waszych produktow, a kreatyne Vitala to polecam kazdemu. Tylko po prostu ciezko mi jest kupowac suple waszej firmy (i tak w bardzo atrakcyjnych cenach) i do tego jeszcze ciuchy... dla mnie to po prostu za drogo, a fajnie byloby sie wozic w koszulce Vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Jak zrobisz jednorazowy zakup z Vitalmaxa za np. 400 zł to na pewno dorzucimy koszulkę
Tak jak mówię, koszt ich uszycia jest niewiele mniejszy od kosztu sprzedaży, dlatego po prostu nie stać nas na dorzucanie ich gratis do mniejszych zamówień.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka jest najlepsza kretyna na rynku?

Następny temat

BCAA - czy dobre na początek ?

Zestaw 1