SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VERY HAPPY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie jestem szczęśliwym posiadaczem
20 opak mety (5mg)
4 opak Test prolong
2 opak Pregnyl (5000jm)
2 opak Nolva (po 30 tab)
4 opak Clostilbegyt
Lekarz po 30 min. rozmowie stwierdził że widać że znam się na temacie więc z czystym sumieniem może mi to wypisać,
nie dawałem niespodzianki, mało tego powiedział że jeśli
znowu będę chciał brać to żebym przyszedł do niego zamiast
kupować czarnorynkowe g****.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co mu takiego powiedziales
i ile cie to wszystko wyszo
P.S.do jakiego lekarza poszles
czy moze byles pewny ze ci da


Brylin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie co mu
takiego nasciemniales?


MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Lekarz przepisał ci 20 opakowań mety?

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1929
...z czystym sumieniem ???????????
co to za koles???????
i co ty mu powiedziales???????
a moze podales mu wczesniej morfine?????
albo trzymales go obcegami za jadra???????

Never give up!

Never give up!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw byłem u czterech innych i każdy mówił że jestem za młody, że to hormony itp.
Aż w końcu trafiłem na jednego od medycyny pracy ale prywatnie przyjmuje jako wewnętrzny i powiedziałem że obiecano mi pracę ochroniarza ale musze mieć większe gabaryty , on powiedział że nie ma sprawy, miałem tylko zrobić EKG ciśnienie wątróbke i cukier,żeby w razie czego podczas kontroli powiedział że moje wyniki były ok a wolał sam mi przepisać niż żebym kupował z czarnego rynku, oczywiście problemy były tylko w aptece
standardowe pytanie"zadzwonić i sprawdzić czy to lekarz przepisał?"
Teraz mogę mieć co chce i ile chcę pod warunkiem że na własny użytek
A teraz ceny
Meta 1 op - 5,60
Test prolong 1 op -11,00
Clostilbegyt 1 op(10tab) 15,30
Pregnyl 1 op (5000jm) 86,10
Nolvadex 1 op (30tab) 17,00
Jeśli ktoś reflektuje mogę kopnąć 1amp Pregnylu, 10 tab Nolv
1 op Clostilbegyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acha czy ktoś może mnie oświecić co jeszcze można dostać w aptekach oprócz test propio i omki
może deka albo winstrol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno u lekarza który mi to przepisał wcześniej było 8 moich kumpli ale lekarz mówił że w ogóle to takich osób było około 30stu i nikomu wcześniej nie przepisał więcej niż 1 op mety
jestem holernym szczęściarzem albo kiciarzem ale przekonującą gadkę mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deca u mnie jest po 38zl/strzal w aptece a po winstrol lepiej sie udać do weterynarza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
ja mysle ze ktos tu och***ł albo lekarz albo...(bez urazy) ale doprawdy nie chce mi sie wierzyć że lekarz ryzykowałby po pierwsze prokuratorem a po drugie procesem cywilnym ,który będziesz mógł mu wytoczyć gdy cos już Ci sie od tego wszystkiego stanie, i to wszystko tylko po to bys ty mógł zrobić troche masy i zostac ochroniarzem ...hi hi to chyba żart? co?

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ty czytać nie umiesz wierzysz albo nie g**** mnie to obchodzi mogę zamieścić zdjęcia i ulotki tego co mam
lekarz powiedział że w razie czego niczego się nie będzie wypierał bo badania mówią za siebie a swoją drogą ja nikogo po sądzie ciągać nie będę
a tak wogóle wyczówam zazdrość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o POMOC!!!

Następny temat

odpowiedź: co to jest clenbuterol i cytomel

WHEY premium