SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VASOBOLAN

temat działu:

Hi Tec Nutrition

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wobec tego dzisiaj wrzucam 12 kapsów przed treningiem pleców

a jak tak dalej pójdzie to będę ważył tyle co 7, a wtedy porcje podzielę na 3

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a ja chyba strzelę sobie na wrzesień 4 tygodni siłówki typowej

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
pobudzenie przyjemne i nie za mocne

zgaga nie do wytrzymania, dla mnie minus mocny

pieczenie i bekanie gwarantowane

pompy zbyt dużej nie odczułem, plecy jak zwykle, natomiast triceps mocno spompowałem, ale możliwe ze to wina treningu na większej ilości powt.

potliwość bardzo duża.

zlało mnie potem.

jak komuś to nie przeszkadza to sugeruję łykać na 45 minut przed treningiem, niekoniecznie na pusty całkiem żołądek.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Mi wpadło w ręce troche Vasobolanu i Straszny jest ten sprzęt , wziałem 8 kaps na 30 minut przed treningiem po 15 minutach zaczelo troche piec ale to nawet przyjemne i wcale nie takie mocne, poxniej zaczelo robic mi sie gorąco i czulem mocne pobudzenie, ogolnie mialem lepsza wytrzymalość i pobudzenie na treningu , pompa byla na dobrym poziomie ale nie taka mega mega, Ale była b. dobra moze dlatego ze waże 97kg i jednak trzba bylo troche wiecej kaps wziaść, w pierwsazcyh 30 minutach bylem ostro pobudzony jak rozmiawalem z kolesiem przez telefon to strasznie to wygladala jakbym wypil z 3 kawy. Ogolnie dobry pordukt Mi to pieczenie nie przeszkadza acha zapomnialem dodac ze spocilem sie dosyc wiecej niz zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Produkt Dobry jesli chodzi o Cene i branych ilosc kapsulek przed treningiem typowy Pobudzajacy Pomper Przed Treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trzeba bylo wziasc 12
ja tak zrobilem, "efekty" super

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Załatwiłem od znajomego porcję na próbę i muszę przyznać, że to bardzo dobry produkt. Szczerze, to nie miałem zaufania do Hi-teca, ale ten produkt bardzo mile mnie zaskoczył. Nie jest drogi i wychodzi dość ekonomicznie. Po tym produkcie na bank wypróbuję inne produkty Hi-tec/Peak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Po waszych opiniach zdecydowałem sie i kupiłem właśnie mi doszło. Za 2-3 dni koncze cykl na cp i zobaczymy co to potrafi :D napewno napisze

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
No ok dzisiaj przed treningiem wziełem 6 kapsów na 30 min przed treningiem. Po jakiś 10-15 minutach poczułem lekką zgage i pieczenie ale nie było tak tragicznie jak to niektórzy opisywali mi to wogóle nie przeszkadzało a wręcz dawało znak że czas ruszyć na siłke . Na treningu czułem zwiększoną wytrzymałość i siłę i ku mojemu zdziwieniu było to dość zauważalne ! Pobudzenie również było bardzo dobre do tej pory jeszcze je czuje :). Pompa średnia ale i tak zawsze mam dobrą bo przykładam sie do techniki ćwiczeń. Produkt oceniam na 8/10. Naprawde godny polecenia próbowałem aakg treca i nie działał na mnie tak dobrze jest vasobolan. Napewno jeszcze kupie coś z hi teca

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

GLUTAFUSION

WHEY premium