Szacuny
1
Napisanych postów
282
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3380
Witam.
Chodzi mi o najlepsza możliwą kretkę. Wybór padł na V12, cena nie gra roli. Chcialem wziąć 2 opakowania i przez jakieś 45-50 dni wciągać 2 porcje dziennie jak to robił Ziki. Czy na moim miejscu ładowalibyście się w V12 czy też może:
-Cubed+Loaded
-Ultimate Creapure
-Olimp Mono+Citro+Piro
Pozdro
Szacuny
7
Napisanych postów
1666
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
12622
jak juz to satur 8 skład podobny do v12, a smakowo rewelacja nie to co v12(strasznie słodki) a i cena 10$ na opakowaniu niższa.
Dobre efekty uzuyskiwąłem takze na łaczeniu mono+ citr+ piro z olimpu tka na marginesie. (choc liczac cenowo to wychodzi prawie to samo)
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"
Szacuny
1
Napisanych postów
282
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3380
V12 będę mial w dobrej cenie, w niższej niz nominalna, więc skoro piro+citro+mono cenowo jest podobne......a stać mnie na V12 to łykne 2 opakowania i 6g dziennie będę łykał. Tak powinno być ok?
Szacuny
1
Napisanych postów
282
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3380
Już się poprawiam...Nox3, producent Universal, 180caps opakowanie, 29$. Bul pisal żeby brac to 2x dziennie przed śniadaniem i przed obiadem jeśli się nie mylę? w razie czego poprawcie mnie. czy jedno Nox3 opakowanie starczy do tych 2 beczek V12? :)