SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzupełnienie suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Witam
Mam kilka pytań odnośnie suplementacji. Jestem na redukcji masy od października, nigdy nie byłem szczupły ale zapuściłem się do 114kg przy 184cm wzrostu. W październiku zacząłem od intensywnego treningu na basenie. Na początku roku przy 105 kg zaczerpnąłem wiedzy specjalisty odnośnie diety i suplementacji. Od tego czasu zacząłem stopniowo zbijać masę ciała. Głownie poprzez basen, rower, bieganie czasami wybieram się na siłownie. Do tego dochodziły jakieś pompki i brzuch w domu w dni bez treningu. Plan tygodniowy wyglądał tak żeby minimum 5 razy w tygodniu coś robić. To tyle historii Puki co jest 87kg i staram się zejść do 83kg i zaczynam częściej chodzić na siłownie.
Mam rozpiskę jak wyglada dobrze zbilansowana niestety niektóre rzeczy nie są do osiągnięcia staram się trzymać ale przygotowanie 5 posiłków dziennie w tym 3 "bardziej skomplikowanych" jest nie do osiągnięcia. Co do suplementacji do tej pory:
Rano
po śniadaniu
Gold omega 3-4 kapsułki
Chela mag b6 1 kapsułka
arthron complex na stawy 1-2 kapsułki dziennie

Na noc białko około 35g Mr.Big Muscle protein

Generalnie nie jestem super zwolennikiem odżywek nie korzystałem do tej pory z typowych spalaczy tłuszczu. Czy na chwilę obecną jest sens uzupełnienia mojej diety o aminikwasy bcaa(co jeszcze) czy wszystko dobrze i kontynuować starając stosować się do diety.

Zmieniony przez - zieluch22 w dniu 2012-08-09 14:21:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 992
W cenie tego białka możesz kupić jakąś czystą kazeinę, która wg mnie będzie lepsza na noc. Jeśli przy niej pozostaniesz to bcaa są zbędne bo te proteinki mają w składzie animo(jakieś 5g na twoją porcje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8077 Napisanych postów 149379 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184503
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster NO + Booster Teścia, pytania, informacje

Następny temat

TREC Creatine 100% czy CREAPURE +ala+vit b1

WPC zestaw