SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzupełnienie MT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
Witam!

Zwracam się do was z prośbą doradzenia itd.

Ćwiczę kb/mt i do tego chciałbym dołożyć siłownie, chociaż nie chcę dużo przytyć, raczej chodzi mi o jakieś 3-5 kg suchej masy mięsniowej, ladnej i estetycznej, oczywiście mocnych i zdrowych mięśni. Dodam do tego, że mam 16 lat, już jakiś czas mam do czyniena ze sportem ( 2 lata SW, 1 rok siłownia ). Biegam 3 razy dziennie, w weekendy odpoczywam. SW mam w czwartki i wtorki. I tu proszę o jakieś rady jak taki trening powinien wyglądać żeby się uzupełniać z mt, aby doszło coś siły i ładnego mięsnia. Narazie waże 73 kg na wzrost 180. Zależy mi też na tym aby mięsnie były wytrzymałe, wiem ze duzo tego, ale moze jednak cos ktos doradzi co do diety/suplementacji itd. Z góry dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
A nie lepiej pobiegać raz, za to dobrze? Gwarantuję, że po porządnej sesji aero + 10-20 interwałów ostatnia rzecz jakiej byś chciał to kolejne bieganie.

Za dużo biegasz.

RECEPTA: zapomnij o tym bieganiu tyle razy, siłka 3x, plan FBW, dużo żarcia - wszystko.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-05-14 16:00:30

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
To bieganie jest chwilowe ( miesiac lub 2 ) dlatego ze mam za soba spory okres picia, fajek itd. co oczywiscie bylo glupota, dlatego chce odrobic kondycje i jak najszybciej pozbyc sie gnoju z płuc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu / cykl

Następny temat

Zmiana ćwiczeń na klatkę

WHEY premium