SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Ja Was podziwiam za ten trenażer. Wiem, że jak jest konkretny plan to trzeba go realizować, ale dla mnie sens ma jedynie aktywność na zewnątrz, niezależnie od pogody Psychicznie mnie męczy trening na bieżni, dlatego nie robię. Już wolę zmienić założenia treningu i wyjść na zewnątrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tylko z biegiem jest trochę łatwiej w deszczu, a rower potem cały trzeba myć itd. Ja wskakuję na trenażer, odpalam. Netflixa i lecę serial odcinek po odcinku albo YouTube i filmy z żarciem

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
BzykuDG
Tylko z biegiem jest trochę łatwiej w deszczu, a rower potem cały trzeba myć itd. Ja wskakuję na trenażer, odpalam. Netflixa i lecę serial odcinek po odcinku albo YouTube i filmy z żarciem


Ja biegam w terenie
Zresztą na zawodach błoto to normalka Człowiek później się zastanawia czy te ciuchy i buty jest sens prać czy lepiej wyrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Ja Was podziwiam za ten trenażer. Wiem, że jak jest konkretny plan to trzeba go realizować, ale dla mnie sens ma jedynie aktywność na zewnątrz, niezależnie od pogody Psychicznie mnie męczy trening na bieżni, dlatego nie robię. Już wolę zmienić założenia treningu i wyjść na zewnątrz


Jeszcze na wakacjach w górach..
Ale szczerze przyznam tęsknie za tym, za treningami od tak. Mam ochotę mocno pojechać to jadę, nie to nie.
Ale jak się trenuje pod starty to niestety niemożliwe, gdy celujemy z formą w punkt.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Zgadzam się, żeby trafić z formą to już musi być konkretny plan treningowy.
Ja starałam się realizować plan w pierwszej części sezonu, ale mnie to męczyło psychicznie i przemęczenie tez się wkradło. Teraz mam ogólny schemat, który staram się dopasować na bieżąco do samopoczucia i ilości wolnego czasu. Tak mi lepiej, choć wiem, że forma nie będzie idealna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Wiadomo, jednak dla mnie najważniejsza jest forma w dniu startu.
Dzisiaj zrobiłem mały rekonesans, trochę autem, trochę rowerem.
Mamy info że już 3 osoby się połamały na zjazdach a była piękna pogoda...
Jeden wypadek widzieliśmy jak helikopter zabierał człowieka.

A takie kwiatki się szykują na jutro. A to 122km, 3.2km w pionie i około 4.5h jazdy. Trzymajcie kciuki... żebym przeżył.


1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Czymam

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
No to niezły sport ekstremalny
Trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dziś słonecznie, jutro wyścig więc rano trening przedstartowy, potem objazd trasy autem i niestety byliśmy świadkiem jak ktoś wjechał do rowu przy dużej prędkości na zjeździe… Helikopter go zabierał. Potem zakupy, odbiór pakietu startowego, na spotkanie z organizatorem i krótka sesja Teamowa do sponsora.. Teraz kolacja i odpoczynek.



Odebrany pakiet startowy i Nasz Team!


Dieta:
1. Ryż basmati + jogurt gęsty + orzechy ziemne + owoce +cynamon
2. Racuchy + mus z rabarbaru + masło orzechowe (zdjęcie)
3. Ryż basmati + jogurt gęsty + orzechy ziemne + rabarbar +cynamon
4. Ryż basmati + jogurt gęsty + owoce +cynamon
5. Placki z jagodami + sos orzechowy
W ciągu dnia kilka kaw.



Mocne ładowanie węglowodanów i od jutra ogień na wyścigu!


Trening

Pogoda dopisała, podjechałem raz gubałówkę salamandrą na 80% mocy.

I Widoczki z treningu:




Suplementacja
Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps
Magnez SFD-1 caps
Witamin C Allnutrtion- x1 caps

Jutro wyścig, stresu co nie miara, szczególnie przez widok dzisiejszego wypadku no i niestety ma padać od rana i być zimno. A zjazdy napędzają stracha na mokrym, szczególnie jak się puści klamki to rower mimowolnie rozpędza się do prędkości 80km/h++
No ale nic, będziemy walczyć!
Pozdrower!



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-07-12 20:16:24
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium