SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwidocznienie mięśni.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368


Witam wszystkich. Ćwiczę bardzo intensywnie z pozytywnymi efektami od 2 lat z dużymi przerwami. Niestety szkoła i okres zimowy nie był dla mnie najlepszy i przerywałem siłownie. Obecnie trenuję 4 miesiące i nie zamierzam przerywać. Przez ten okres szybko powróciłem do 'najlepszych' czasów i wymiarów :) uwidoczniłem trochę mięśnie lecz nadal to nie jest to... można powiedzieć, że od miesiąca stoję w miejscu. Postanowiłem wspomóc się jakimiś odżywkami i tu mam pytanie.

Czy istnieje odżywka po której mięśnie są bardziej widoczne? wyrzeźbione? Czy reduktor tłuszczu uwidoczni moją ciężką prace która znajduje się pod warstwą tłuszczyku? Czy może coś na masę? która poprzez powiększenie uwidoczni moje mięśnie... a może kreatyna?
Prosiłbym również o rady. Masować czy redukcja? I jakie suplementy do 100zł jeśli polecicie mase lub redukcje. Będzie to moja pierwsza suplementacja więc proszę o wyrozumiałość w braku wiedzy na ten temat... stąd tak amatorsko zadane pytania przezemnie. Pozdrawiam i liczę na ciekawe odpowiedzi. Oczywiście + za każde udzielenie się w temacie.

Oto zdjęcia: PRZED TRENINGIEM czyli 0 pompy

http://imageshack.us/photo/my-images/88/zdjcie5523.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/197/zdjcie5516.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie5517.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/851/zdjcie5518.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/231/zdjcie5522.jpg/


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Fotki w treści.

Wiek: 20

Waga: 70

Wzrost: 168

Cel cyklu: Redukcja lub Masa...

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Brak

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: Brak

przewidziane finanse na cykl: 100zł

uwagi i sugestie: Będą to moje pierwsze suplementy.

Staż treningowy: 2lata z długimi przerwami.

Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wole, cierpliwość oraz samodyscyplinę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
bez urazy,ale po 2 latach wygladasz bardzo chudo,jak spalisz tluszcz to uwidocznisz zebra i nic wiecej
wez sie za jedzenie i trening,zbuduj jeszcze miesni i wtedy bedzie wszystko widac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
Jak pisałem, 2 lata temu zaczeła się moja przygoda z siłownia... 6 miesiecy treningu 4 siedzenia itd... zdobywałem i traciłem mase. Można powiedzieć ze od 4 miesięcy treniuje no. :)

Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wole, cierpliwość oraz samodyscyplinę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie masz co redukowac tluszczu,potrzeba ci jeszcze duzo masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3366
możesz kreatyne mono wziąć ale dieta tez by się przydała na mase

I AM NOT HUMAN I AM MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
masujjj

kreatynke sobie kup tylko i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
No dobrze czyli już wiem, że muszę jeszcze masować. Prosiłbym o jakieś ciekawe linki ze sklepu SFD . Jak wiadomo kreatyn jest od groma...

Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wole, cierpliwość oraz samodyscyplinę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
Dziękuje za zainteresowanie. Zaraz rozdam SOGi ale jeszcze mam pytanie... czemu akurat TE kreatyny? mają one w sobie coś innego niż np kreatyna z Universala lub Olimpa? czy sugerowaliście się ceną

Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wole, cierpliwość oraz samodyscyplinę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie,maja to samo ale kosztuja mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja zestawienie Masa Siła

Następny temat

Białko, a trening sw

Wiecej