SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone więzadło poboczne a winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
Siema.
W pon miałem trening taja i na sparingu kumpel mnie wyciął i uszkodziłem więzadło poboczne strzałkowe w kolanie. Byłem u lekarza przepisał mi diky (spray na kolano) i DicloDuo (tabsy)
Od poniedziałku chce zacząc cykl z winem, jak kady wie wino wysusza stawy ale czy więzadła też? czytalem gdzies tam w necie ze wino wzmacnia więzadła ale tez zmniejsza ich elastyczność.
Nie jest ono zerwane, chodze normalnie lekko kuleje nie staje całym cięzarem na tą noge, 3 razy dziennie po 5min mam tam jakies cwiczenia "rehabilitacyjne" czasem boli no i wiadomo mniejsza stabilnosc kolana jak narazie.

Stąd moje pytanie czy biorąc te leki i mając uszkodzone więzadło moge wziąć wino i normalnie cwiczyc czy moga wystąpic jakies nie porządne skutki uboczne z tym kolanem?
Prosze o odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3956
Zastanow sie czy warto, sam 2 razy skrecilem kolano, 9 miesiecy po pierwszej kontuzji bylem dopiero wstanie zaczac biegac, drugi raz nie byl tak oplakany w skutkach, obecnie mam naderwane poboczne piszczelowe I stopnia + pekniety przedni rog lakatki, trenuje rownie Sw jak ty 4 - 5 razy w tyg + silka do tego, czekam na zabieg, kolano puchnie ale jest stabilne lekarz tlumaczyc ze to przez jakis plyn ale nie bede tutaj dokladnie tego teraz pisal bo nie pamietam . Jak zerwiesz calkiem wiezadlo to moze byc koniec twojej kariery sportowej, na zabieg refundowany czeka sie nawet do 2 lat a koszt leczenia prywatnego to od kilku do kilkudziesieciu tysi, Ja lece obecnie samego tescia w dawce 300 - 350 mg i sobie chwale, dawke dobralem metoda prob i bledow tak zeby mnie nie pompowalo na treningu a mialo to jakis sens. Moim zdanie nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przesuń cykl _ nie musisz startować od poniedziałku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen a badanie nerek

Następny temat

Co na początek pracy z dopingiem?

WHEY premium