SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzenie nerwu łokciowego, co robić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witam! przez głupotę uszkodziłem sobie chyba nerw łokciowy, po prostu siedząc przed komputerem opierałem się łokciem o kant biurka i od tygodnia mam zdrętwiałe 2 ostatnie palce u lewej ręki, myślałem, że mi to przejdzie po 1-2 dniach ale nie przechodzi i zaczynam się martwić..na szczęście mam czucie w tych palcach ale cały czas czuję mrowienie, co robić? :'-(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
rozgladnij sie za gabinetem rehabilitacji a jeszcze lepiej z terapeutą manualnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jak nerw był uciśnięty, to jednak potrzeba trochę czasu, aby wróciło do normy. Skontaktuj się z fizjo, który masażem, czy ćwiczeniami powinien pomóc. Trzymaj rękę w cieple, co powinno przyśpieszyć regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Możesz moczyć łokieć w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez 20 - 30 minut. I oczywiście udaj się do specjalisty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rwacy ból w prawej czesci klatki piersiowej po środku

Następny temat

Badania- problem.

WHEY premium