SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usun toksyny z organizmu przed dieta!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Witam Evrybody!!!

Znalazlem kolejny ciekawy Artykul...


Detoks-wielkie porzadki

Twoj organizm jest jak wielka,pracujaca 24 godz. na dobe przetwornia jedzenia w energie.Gdy poczujesz spadek zasilania,moze trzeba przeczyscic styki?
Wywal zbedne toksyny,a moc powroci.

Dieta
Dla twardzieli
-glodowka

Radykalna forma oczyszczenia organizmu.
Pomysl opiera sie na zalozeniu,ze organizm pozbawionych swiezych dostaw energii zacznie wkoncu spalac zapasy,w tym rowniez zapasy tluszczu,w ktorych gromadza sie toksyny.
W trakcie spalania toksyny zostaja uwolnione do krwi,a stamtad przez przewod pokarmowy i skore sa wydalane.
Podczas glodowki spada tempo metabolizmu a wiec i produkcja toksycznych "resztek".
Wysylany na przymusowy "urlop" uklad pokarmowy stopniowo sie oczyszcza,usuwajac zbedne komorki.

Glodowka moze trwac jeden,kilka,a nawet kilkadziesiat dni.
1-2dniowa nie jast niebezpieczna dla zdrowia,jezeli tylko bedziesz pil duzo niegazowanej wody mineralnej.
Decyzje o glodowce podejmij po konsultacji z lekarzem,bo jest to zabieg radykalny i ma wiele przeciwwskazan.



10dni-na wyczyszczenie organizmu

Dzien 1-2
warzywa+owoce

Owoce i warzywa to duzy zastrzyk skladnikow mineralnych,witamin C i E,beta karotenu i polifenoli.
Zwiazki te bardzo korzystnie wplywaja na uklad wewnetrznej "detoksykacji".
Sa bardzo dobrymi antyoksydantami,czyli substancjami unieszkodliwiajacymi szkodliwe wolne rodniki tlenowe.
Witamina E i beta karoten sa konieczne do prawidlowej regeneracji tkanek organizmu.
Odpowiadaja za prawidlowy stan nablonka drog oddechowych i blon sluzowych.
Przez te 2dni mozna jesc w dowolnej ilosci warzywa gotowane i surowe oraz owoce.

Na nie warto postawic:czerwona i zolta papryka,marchew,cebula,pomidory,kapusta,brokuly,kalafior

Z owocow sa zalecane:cytrusy,jablka,winogrona,banany


Dzien 3-4
warzywa+owoce+jogurty

Jak w pierwszych dwoch dniach,tyle ze dochodza fermentowane napoje mleczne.
Wypijaj 0,5 l kefiru,maslanki lub jogurtu,najlepiej w formie koktajlu owocowego.


5-6dzien
warzywa+owoce+jogurty+zboza

Od 5 dnia do dotychczasowego menu dolaczamy razowe produkty zbozowe bogate w blonnik:kasze gryczana,ryz brazowy,makaron razowy,chleb pelnoziarnisty,platki owsiane i otreby.


Dzien 7-9
warzywa+owoce+jogurty+zboza+nabial

J/W
plus mleko,bialy chudy ser i jajka.


Od 10 dnia
warzywa+owoce+jogurty+zboza+nabial+mieso

Do dotychczasowej diety dolacz porcje ryby lub chudego miesa.

Dobry nawyk
Twoja dieta powinna wygladac tak juz na stale.
Czyli jesz codziennie 0,5Kg warzyw,300g owocow,pijesz 0,5l fermentowanych napojow mlecznych,zjadasz kilka porcji razowych produktow zbozowych i jedna porcje chudego miesa lub ryby.
Zalecane jest jedzenie ryb 2-3 razy tyg.
Ryby,szczegolnie losos,makrela i tunczyk,sa bogate w niezbedne nienasycone kwasy tluszczowe omega-3 bezcenne dla organizmu.
Rowniez 2-3 razy tyg. zjadaj 1jajko.

Zrodlo:MH

Dziekuje za uwage i pozdrawiam
Moze komus sie przyda.

Wu-Tang it could be dangerous!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
art fajny i SOG się należy ale w mojej opini do usuwania toksyn z organizmu są np. nerki a nie głodówka


pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1926
glodowk kilkadziesiąt dni? Wyczyścilbys wszystko oprócz kosci ;p

ogolnie fajny art, pomysle nad czyms takim ;) sog

No pain, no gain ;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
Ciekawe sprawa. Sporo slyszałem o takich czyszczeniach organizmu, podobno warto cos takiego raz w roku zrobic. Pytanie tylko jak na tym moze ucierpiec tkanka miesniowa. Testowal juz ktos ta metode, jak bylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
oboje macie racje,jesli chodzi o glodowke..jak i wy sadze rowniez ze glodoka niejest dobrym oczyszczeniem,ale..taka 1-2dniowa czemu nie.
Pozdrawiam i dzieki za sogi

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Mocny88
of course ale drugi wariant czyli 10dni-zrobilem tak przed obecna redukcja,po to zeby sie oczyscic i po malu organizm przygotowac na troszke inna dietka..pierwsze dni ogolnie ciezko,no bo musialem sie najpierw przyzwyczaic..ale poszlo,teraz juz pamieciowo jem,a kg spadaja-oczywiscie trening zarowno silowy jak i aeroby.
Pzdr

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
Lepiej dla zdrowia byłoby przeprowadzic chyba ta druga wersje, tylko ze dluzej to potrwa. 4-5 dni bez białka moze sie bardzo negatywnie odbic na mase miesniowa, z drugiej strony jednodniowa glodówka i potem wszystko wraca do normy bedzie metoda krotsza, ale bardziej niebezpieczniejsza dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
Wu i jak po tej 10 dniowej kuracji ? Spadły jakos znaczaco obwody ? Szkoda ze nie natknołem sie na ten tekst wczesniej, bo obecnie tez jestem na redukcji. Mogłbym jednak ta metode zrobic po redukcji. Przez te 10dni zrobiles sobie wolne od treningów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Mocny88
racja,zalezy na czym komu zalezy..wiadomo,ze ktos kto stara sie o mase lub jest na cyklu niebedzie robil glodowki..ale mi akurat cos takiego bylo potrzebne i dlatego wyprobowalem..jezeli ktos chce zmienic nawyki zywieniowe.to jest to dla niego wowczas optymalne rozwiazanie..zdanie sa podzielone wiadomo.

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Mocny88

Obwody spadly,ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu..nie miesien tylko fat..ja potrzebowalem tego by przestawic nawyki zywieniowe,fat spada powoli(bo niezalezy mi na tym by szybko zrzucic,ale stopniowo)a miesnie sie rzezbia,oczywiscie tu i owo pozmienialem swoja obecna dietke i dorzucilem scorcha+cp
teraz taki cylkl zobaczymy jaki bedzie efekt.Jestem dobrej mysli,bo widze efekty.
Na poczatku tej 10-dniowki(pierwsze 5 dni)bez silki.

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
Przez te 10 dni nie cwiczyles, jakie miales spadki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron gotowany czy surowy?

Następny temat

Tunol w puszce

WHEY premium