SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uraz barku.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Witam , od kilku miesięcy borykam się z barkiem. Nie uległem żadnemu wypadkowi itd a uraz pojawił się samoczynnie. Gdy podniosę prawą rękę do góry i za cofnę ją w tył to automatycznie czuje coś jakby kość ocierała się o kość a sam bark "wypadał". Po jakimś czasie ból zniknął bo najwidoczniej nie przeciążałem jakoś mocno tego barku. Od jakiegoś czasu chodzę jednak na siłownię i dziś niefortunnie ten bark nadwyrężyłem. I znowu to samo, przez 1-2h boli niemiłosiernie, potem już troche mniej. Byłem z tym u lekarza poprzednim razem , lecz prześwietlenie nic nie wykazało, a sam lekarz najwyraźniej był g**** wart. Jakieś pomysły jak "naprawić" ten bark , żeby aktywnie uczęszczać na siłownie i od września na wf?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Staw ramienny a dokładniej biorąc cały kompleks barkowy jest bardzo skomplikowany zarówno pod względem budowy jak i czynnościowym jeśli nie ma uszkodzenia strukturalnego wówczas dolegliwości należy szukać właśnie w funkcjonalnym i w tym celu należałoby wybrać się do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Raczej będe celował w fizjoterapeutę. Jutro się dowiem co i jak ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobry wybór, daj znać po wizycie Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze fizjoterapeuty to również pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Co do doboru , to chyba dużego znaczenia nie ma co? Postaram się dobrać najlepszego niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bl4zepl
Co do doboru , to chyba dużego znaczenia nie ma co? .


akurat ma ogromny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
BPL-G
bl4zepl
Co do doboru , to chyba dużego znaczenia nie ma co? .


akurat ma ogromny


W takim razie zobaczymy co powie fizjoterapeuta. Po wizycie opisze Ci tutaj jego diagnoze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trudno gojąca się zmiana skórna

Następny temat

Tłuszcz z ud nie schodzi -- jakie badania?

Wiecej