SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal animal cuts i animal cuts free

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5249
Jaka jest roznica?? Koncze redukcje i chcialem sobie dobić tym ale zastanawiam sie co jest lepsze i czy jest jaka kolwiek rożnica i czy warto to brac?
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1733
pytałem o to samo kilka wątków niżej ;)

Z tego co wyczytałem na forach w us, lepszy jest czerwony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Witam...
Od środy, tj.12.11.08 zaczęłam brać Animal Cuts Free.
Może napiszę coś o sobie.Mam 159 cm wzrostu i ważę 63 kg,troszkę za dużo i powiem że strasznie cięzko mi się chudnie.
Brałam Animala do dziś po 1 saszetce, by zobaczyć reakcję organizmu.Nie wiem dlaczego ale nie odczułam żadnych zmian, typu drżenie czy pocenie.Jest ok.
Od dziś zacznę brać po 2 saszetki w dni treningowe(uczęszczam 2 razy w tyg na aerobik)i po 1 w dni nietreningowe.
Wyeliminowałam cukier z herbaty, słodycze(choć jeszcze się zdarza złapać)smażone mięsko,białe pieczywo i zimniaki..Chociaz nie ma w tym wsztskim wielkiego przesadyzmu.Zależy mi pozbyć sie tłuszczyku w wolniejszym tempie ale skutecznie.Czy myslicie że tak da radę to zrobić?pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z jedzeniem nad ranem...

Następny temat

Bieganie a a6w?

WHEY premium