SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Shock Therapy + Mono kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

8,7% tkanki tłuszczowej w masie ciała.

Wiek

22

Waga / wzrost

82/182

Staż treningowy

4 lata

Cel cyklu

+sucha masa mięśniowa

Stosowane już wcześniej suplementy

jablczan Cm3, Kazeina hi Teca, mono Universal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Witam,od poniedziałku będę zaczynał cykl 6 tygodni składający się z Bcaa PT i kreatyny w postaci Mono. Chciałem zapytać was o zdanie jak dawkowac w dni treningowe Mono? Tzn chciałem brać 20g dziennie czyli rano na czczo przed treningiem, po treningu i na noc lecz nie wziąłem pod uwagę ze shock therapy zawiera już w sobie kreatynę wiec trochę zburzylo to moje założenia wstępne. Macie może jakiś pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
po jakiego 20g mono dziennie, przez pierwszy tydzien ok, po prostu jedną dawkę mono zastąp shockiem i już, rano mono przaed treningiem shock po mono i na noc mono po tygodniu na normalne dawki wejdź 10g DT i 5g DNT.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Chcesz z fazą nasycenia czy bez?
Ja bym brał 10g ed cały cykl właczając w to krete z Shocka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Anubis wlasnie chodziło mi o pierwszy treningiemtycznie nie odpisałem, później wiem co i jak. Spróbuje jak Mówisz zabiorę po prostu dawkę przed treningiem. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Razem masz mieć 20 g z wszystkiego podczas fazy ładowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dhea i daa?

Następny temat

Jabłczan kreatyny a zel Duac

WHEY premium