SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Storm

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205013

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
mam pytanie.wczoraj sobie kupiłem storma.w środku jest miarka.i tu problem.1 porcja to 1 miarka cała czy do tej kreski bo jakos dziwnie nisko ta kreska.i jak brac bo tu ludzie piszą ze w DT 30 min przed i po treningu a w DNT na czczo.a na opakowaniu pisze ze zawsze na czczo i 30 min po treningu.z góry dzieki za rade

Zmieniony przez - kesal w dniu 2008-03-21 11:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Syp cala miarke z lekka górka bo wtedy bedzie dopiero deklarowana dawka,

Ja o ile pamietam bralem w DT na czczo przed i po treningu, W DNT z rana na czczo i w porze treningu.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
czyli brac do kreski.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
mam pytanie.czy przy braniu storma powinienem wcinać jeszcze białko czy sam storm wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super jeszcze nic mnie tak niepoczochrało tak jak storm RULES!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1256
mam pytanie... jak wyglada sprawa z orginalnym stormem? czy jest jakies sreberko pod nakrętką , czy nakrętka jest tylko zafoliowana a sreberka pod nakrętką nie ma??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1256
ja mam pod nakrętką.. tyle ze nie przyklejone.. i nie jest to taka folia jakby aluminiowa jak w olimpie itp tylko jakby taki kartonik..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
to masz ok jesli byla folia na zakretce

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Mam pytanie, kupiłem niedawno STORM+SHOCK
Storm
834g, i czy wy też mieliście tyle w opakowaniu? bo kurde tego jest ledwo ponad połowa opakowania...



Pisze zeby brać jedną miarke tj. 10,33g to jest cała ta miarka czy ile? bo nie wiem
No i jeszcze jakby ktoś kto brał ten zestaw mógł mi napisać jak dokładnie brac w dni treningowe i nietreningowe, byłbym wdzięczny :)
Pozdro

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
co do opakowania to nie ma tam duzo tak cos kolo polowy moze troche wiecej dawkowanie

rano storm i po treningu storm
przed treningiem shock

w nietreningowe rano i po poludniu storm


a porcja to jedna ta miarka z lekka gorka

"Mess with the best die like the rest"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Spa Pak

Następny temat

Universal Nutrition - Super Cuts 3

WHEY premium