SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal, prosze o opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
Chciałbym wziąc coś z animala tylko nie wiem co lepsze i zastanawiam sie nad m-stackiem, animal packiem stackiem itp

obecnie kończe Xpanda energized

masy nie mam i jej nie chce (75kg, 176cm) interesuje mnie tylko siła i rzeźba

Co nie zabije, to Cie wzmocni!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Stack dobrze utwardza mięśnie na siłe jak dla mnie słaby.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
orotine+bcaa

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
jak narazie najwięcej dobrego słyszałem o m-stacku kilka osób bardzo mi go polecało

Co nie zabije, to Cie wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
w gre wchodzi tylko coś z animala bardzo chce tego spróbowac

Co nie zabije, to Cie wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
To stack plus M-stack dwa tygodnie stack plus trzeci tydzień stack plus M-stack i ostatnie dwa tygodnie sam M-stack. Ale jest to droga zabawka nie warta tych pieniędzy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
skoro bardzo chcesz coś z animala to lepiej poszukaj opini w wyszukiwarce, prędzej coś znajdziesz. tu raczej mało ludzi chwali suple tej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
chyba masz racje choc w wyszukiwarce z reguły same dobre opinie o tych suplach. ok dzieki

Co nie zabije, to Cie wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Złe nie są tylko drogie, połączenie stack plus M-stack jest dobre.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
ogólnie chodzi mi teraz zeby coś wziąc taniego i w miare dobrego do 100-150zł (nie kreatyne) a potem zainwestuje troche więcej hajsu w coś lepszego (300-400zł)

Co nie zabije, to Cie wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
AAKG albo coś typu White Flood.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak łączyć suplementy??

Następny temat

XP nf, Cm3 nie działają... co dalej?

WHEY premium